ZAGREB - Jel bio tko?

Zna li netko nešto o ovoj, je li ok ili je ona luđakinja s čudnim oglasima :)?

 
Bio tko kod ovih ili zna neku baš mladu da je zgodna i korektna. Hvala.

Hm ova 23 zgleda interesantno ako su fotke njene i ako je približno takva?
 
Jel bio tko? Samo se dopisuje i kaze kod Arene 600/1000 +300 anal i svrsavanje u usta
 
Ono kaj sam ja zapamtio: pušenje je bilo dobro, dobro tijelo, erotski se sredi, priča je bila ok, crtica na pički ogromni plus, dođe jako brzo
Negativne stvari: plastična faca, malo je ko da jebeš lutku i definitivno veli sat vremena i to na kraju ispadne jedva pola sata jer žuri.
Ali velim, u 2 ujutro teško da ćeš naći bolju za pojebati. Kad ju jebeš doggy, ne vidiš plastičnu facu.
Nema ona sto zuriti i javljat se na pozive ako ti platis sat vremena!!!! I tocka .nisi prvi koji to pise za neke ovdje..sat je sat placas je pa taman citao strip sa njom ..moje misljenje
 
Ono kaj sam ja zapamtio: pušenje je bilo dobro, dobro tijelo, erotski se sredi, priča je bila ok, crtica na pički ogromni plus, dođe jako brzo
Negativne stvari: plastična faca, malo je ko da jebeš lutku i definitivno veli sat vremena i to na kraju ispadne jedva pola sata jer žuri.
Ali velim, u 2 ujutro teško da ćeš naći bolju za pojebati. Kad ju jebeš doggy, ne vidiš plastičnu facu.
Ono kaj sam ja zapamtio: pušenje je bilo dobro, dobro tijelo, erotski se sredi, priča je bila ok, crtica na pički ogromni plus, dođe jako brzo
Negativne stvari: plastična faca, malo je ko da jebeš lutku i definitivno veli sat vremena i to na kraju ispadne jedva pola sata jer žuri.
Ali velim, u 2 ujutro teško da ćeš naći bolju za pojebati. Kad ju jebeš doggy, ne vidiš plastičnu facu.
Nema ona sto se javljat na tel.dok je s tobom il da bude pola sata a ti platio sat vremena...pa.taman ti sa.njom.citao strip.sat je sat .tako i sa svima drugima to je moje misljenje ipak placas je
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh