ZAGREB - Jel bio tko?


Jel bio tko, odnosno bila kod koga?
Ja sam odustao jer je u poruci samoinicijativno ponudila bez i svrsavanje bilo gdje i to za malu nadoplatu.
Pa...
Tko zeli ima info, a tko ne zeli ni slucajno, takodjer ima info za zaobici
Znaci sto dalje od nje po ovom ??
Izbjegavati, već nekoliko ljudi je pisalo o njoj u recenzijama
Hvala naj...
 
Nisam bio, ali zvao sam.
Veli 500 kn, ne Sloboština nego Trnje i da radi cijelu noć.
Ovako po slici djeluje kao ciganka.
Ali u pozivu me nazvala Milo.
Milo, 500 kn pola sata.

I podsjetila me na jednu bucmastu koja je prije 3-4 godine radila u Zvonimirovoj i u Savskoj.
Izgledala je kao debela Lana Jurčević.
I ako je to ta, ostala mi je u sjećanju kao jedna od boljih plaćenih iskustava.
 
Nisam bio, ali zvao sam.
Veli 500 kn, ne Sloboština nego Trnje i da radi cijelu noć.
Ovako po slici djeluje kao ciganka.
Ali u pozivu me nazvala Milo.
Milo, 500 kn pola sata.

I podsjetila me na jednu bucmastu koja je prije 3-4 godine radila u Zvonimirovoj i u Savskoj.
Izgledala je kao debela Lana Jurčević.
I ako je to ta, ostala mi je u sjećanju kao jedna od boljih plaćenih iskustava.

Debela Lana Jurčević je jako jako dobro i dalje, nespojivo s ovim slikama iz oglasa
 
Jel bio tko na masaži.. Cura brutalno izgleda
 
Jel bio tko na masaži.. Cura brutalno izgleda
Bila je recenzija za Alisu. Zgodna cura ali nema ništa više od masaže sa ručnim a mislim da trebaš nadoplatit za bilo kakvo pipanje ili topless. To je ona shema, osnovna cijena masaže 400 i onda nadoplata za bilo kaj. Primanje za sisu još 100, za dupe još 100, za skinut se do gaća ili do gola još 200 itd.. Ta lokacija je dobro poznata Žumberačka. Oni su aktivni već 20-tak godina valjda. Tam zna bit dobrih cura i bilo ih je i bili su ok dok nisu počeli sa dodatnim naplaćivanjem svega i svačega.
 
Bila je recenzija, navodno neka visoka bosanka, ali očito i debela kaj se i vidi na slici guzice. Navodno ima stopala preko 40 a budući da imam fetiš na ženska stopala htio sam i otić ali ak je debela onda sve propada. JA čekam da konačno Snježana stavi opet oglas. Ona je visoka i ima velika stopala ali nije debela :)
Cuo sam se s njom pa mi je rekla da ne radi foot fetish jer je škakljiva, zato nisam otišao.
Imaš li oglas od Snježane? Ne znam tko je ona :(
 
Kaj da upisem? Ne nalazi mi nista...
Kak meni nađe?

Pa dajte se snađite ljudi
 
Kak meni nađe?

Pa dajte se snađite ljudi
Hvala ti...evo meni nije nista bacalo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh