ZAGREB - Jel bio tko?

Škorpijo što ti voliš šupke lizat za svaku obavezno pitaš 🤣🤣🤣
Bome volim stari moj, kaj da ti kazem, poza 69, i oblizat pizdu i guz. jos kad mi se nabija guzicom na facu u usta, ufff
A pitam zato kaj prek telefona obicno ne razgovaraju o uslugama koje pruzaju i ne pruzaju veli "dodji, pa cmeo se sve dogovrit", a onda kad dodjem na adresu zna se desit da ne radi 69 pozu, ne da lizat guz.
 
I onda će @Sisata i guzata napisati kako nije u redu pisati recenzije, a vidi ovu, okači tuđe slike i boli ju ona stvar
Jao e cak i ja znam tko je to, ona mala iz srbije sitna ali dimamitna, izgleda kao na slikama, 400,600,gledala tv dok je onaj Mario jebao... E za iste zene pitate po hiljaditi put, dajte malo listajte, citajte, gledajte, zakljucujte, ukljucite intuiciju...
 
zvao sam ovu kaže 200€ 1 sat , ali nema svršavanja u usta , pa za tu cijenu se to podrazumijeva , pogledao ostale brazilke na euroeskortu u Zagrebu pola ih ima muške crte lice - muškobanjaste ženske , niti jedna se nije javila na poziv , moje mišljenje je da ne pričaju engleski , ja ne šaljem sms ili wacap poruke
 
Jao e cak i ja znam tko je to, ona mala iz srbije sitna ali dimamitna, izgleda kao na slikama, 400,600,gledala tv dok je onaj Mario jebao... E za iste zene pitate po hiljaditi put, dajte malo listajte, citajte, gledajte, zakljucujte, ukljucite intuiciju...
mislim da bi to mogla biti ta ista ali nekako je naglo ostarila zadnji puta u oglasu imala mislim 28g sad 32...
ili je to neka nova cura došla iz susjedne države
mislim da ta sitna i dinamitna,uzmi mene,dodji da se ugrijemo zajedno....sve rade za istog koli im osigurava smještaj i app za susrete nisu one samostalne u tom...
pokušat ću nazvati ovu da vidim jer to ta ista ili neka nova
 
jedino ako je proomijenila broj...a i ona je pisala 28g ova sad piše 32 g znaš da uvijek kažu manje godina nego šta imaju zapravo ta onda ima i 38
 
Oprostite znali neko kako u poruci poslat sliku jer na naslovnoj vidim da se moze, a u poruci mi ne pise prilozi datoteku.
 
ja bi reko da je to ona uzmi mene sta se oglasavala prije
je zvao to je ona usmi mene...pušenje katastrofa sex bzvz neda više svršavaje u usta po licujedino se neš bzvz mazi ljubi to ne vrijedi 700 sat sigurno totalna 0
vjerovatno od cure makro na forumu pa promijenio slike i broj od male da navuće ljude....mala je žesća katastrofa jos dok je dala svršavanje u usta aj nešto bar od nje
 
Jel bio tko?
Jednom se bio naručio kod nje (a sigurno pred desetak godina, uvijek iste fotke), sve dogovorili, dođem na adresu, baš se napalio (a takve su mi sexi, između ostalih ;) ), javim se da sam tu i da su vrata zatvorena (iznad vrata kamera), veli okreni se prema kameri, ja se okrenem, pita: jesi to stvarno ti? Jesam, a tko će biti, duh moj? I nakon toga tu...tu...tu...tuuuu...., ne javlja se više. E, sad dal me od nekud zna, ili sam joj sličio na nekog, ili je mislila da sam murjak, vrag će ga znati. Uglavnom za sat i pol bio kod neke druge, ali kad joj vidim oglas uvijek se sjetim toga...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh