ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio tko na masaži?
Najbolje tijelo na PO definitivno. Slucajno sam otisao kod nje jel se ni jedna druga nije javila. Preko slika mi nije bila nesto, al uzivo. Full glatko tijelo, predobra guzica i jako zgodna. Jedini minus su male sise, al kad ima onakvu guzicu ni ne treba joj nista vise.
 
Najbolje tijelo na PO definitivno. Slucajno sam otisao kod nje jel se ni jedna druga nije javila. Preko slika mi nije bila nesto, al uzivo. Full glatko tijelo, predobra guzica i jako zgodna. Jedini minus su male sise, al kad ima onakvu guzicu ni ne treba joj nista vise.
Slike nisu njezine jer je paranoicna. Ja sam davnih dana slucajno naletio na nju jer se nijedna druga nije javljala i pala mi je sjekira u med. :) Meni osobno ima super sise jer ja volim male i bas su lijepe i dobre za mijesit. Ma cura ima sve lijepo, picu, supak, nema mane jebote. Glupo mi je ista vise pisat o njoj jer ispada da ju reklamiram ili kaj ti ja znam. Jedino kaj je meni pun kurac tih masaza i packanja, ali navratim kod nje s vremena na vrijeme. :)
 
Slike nisu njezine jer je paranoicna. Ja sam davnih dana slucajno naletio na nju jer se nijedna druga nije javljala i pala mi je sjekira u med. :) Meni osobno ima super sise jer ja volim male i bas su lijepe i dobre za mijesit. Ma cura ima sve lijepo, picu, supak, nema mane jebote. Glupo mi je ista vise pisat o njoj jer ispada da ju reklamiram ili kaj ti ja znam. Jedino kaj je meni pun kurac tih masaza i packanja, ali navratim kod nje s vremena na vrijeme. :)
Ma nije to ni masaza. Realno plazi po tebi, al jeben pogled na nju i jeben osjecaj. Mozda da kvalitetno izmasira bi bilo oke cak i bez orala i seksa. Ovak je oke za probat jer je ona bomba.
 
Ma nije to ni masaza. Realno plazi po tebi, al jeben pogled na nju i jeben osjecaj. Mozda da kvalitetno izmasira bi bilo oke cak i bez orala i seksa. Ovak je oke za probat jer je ona bomba.
Ma dobro, ako ocu na masazu onda cu otici na pravu masazu. Nismo kod nje da nas izmasira heh. Meni je B2B jako senzualan i dobro ga radi. I apsolutno zna drkat, za razliku od nekih maserki. Toliko od mene, ne zelim bit ko ovaj panj ninja i njegova viki heh.
 
Da li je bio netko kod ove, piše da je prostor u Jastrebarskom, ne znam da li ima samo novu lokaciju ili je nova u oglasniku.
Možda je netko prepozna, hvala.
 
Hajde neko jel bio ??
Meni je kod Sanjice bilo ok
Pol cuke 400, pol čuke sa analom 700
Sat vremena 700

pušenje je bilo s kapicom.
Dočekala me kao na slikama (one stare - sve crno - sve čipka, samostojece, štikle itd), vidi se da je starija, faca nije nist posebno. I sise padnu jednom kad skine grudnjak.
Nije bila obrijana dolje (sto je meni super jer su vise manje sve uvijek obrijane), pušenje, par poza i svrs

Ima boljih, ali ako te bas milfare privlače, ok za otic i ispraznit se.
ja sam mislio otići još i probati anal…
 
Najbolje tijelo na PO definitivno. Slucajno sam otisao kod nje jel se ni jedna druga nije javila. Preko slika mi nije bila nesto, al uzivo. Full glatko tijelo, predobra guzica i jako zgodna. Jedini minus su male sise, al kad ima onakvu guzicu ni ne treba joj nista vise.
da nije to lara? top tijelo i dupe, male sise, bila prije na ferenščici? previše love za rutinski b2b, mada je cura zgodna, prije je navodno davala komplet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh