ZAGREB - Jel bio tko?

Eh da si Reko moze 200 ona bi nasla neku izliku opet navlaci ljude i uzima po100 eura na air cash a ne daje uslugu tocno mi dodje da je prijavim u mup
Kakav MUP, bježi od njih glavom bez obzira.
Kaze ti kes na ruke, ali te dovede na lokaciju, a pazi sad pored toga je benzinska i onda ti kaze da ce ti rec koji je kat kad stignes ispred zgrade. Dodes ispred zgrade i posalje te na inu da joj uzmes bon.
Ugl, javio sam joj se sinoc da vidim hoce bit tak jer sam procito komentar koji je netko napiso i sve je istina (samo sta sam se ja pravio da sam ispred zgrade hahahah)
Sve u svemu - prevara
Točno je to, ako je to ona na Zagrebačkoj aveniji. Komentar sam ranije napisao i vidim da ste se uvjerili.
 
Pozdrav decki, jel bio tko kod ove dvije nedavno?

za Selin sam i nasao recenziju, ali joj oglas nije aktivan pa ako mozda znate neki novi aktivni oglas (broj) bio bi zahvalan..

I za ovaj drugi sam nasao jedan komentar, ali jedan komentar ne cini proljece sto bi se reklo... hvala unaprijed.


 
Drustvo koja je fora sa A-bonovima , ako netko ima iskustva, kaze mi jedna sa oglasa da prima samo A-bon, moram slikati bon, prekriti brojeve i bon dati kada dođem kod nje, smatram da je prevara , ali ne kuzim kako moze iskoristiti bon , ako prekrijem brojeve?
 
Drustvo koja je fora sa A-bonovima , ako netko ima iskustva, kaze mi jedna sa oglasa da prima samo A-bon, moram slikati bon, prekriti brojeve i bon dati kada dođem kod nje, smatram da je prevara , ali ne kuzim kako moze iskoristiti bon , ako prekrijem brojeve?
Iskoristi ga po datumu i prodajnom mjestu, slikaj ga bez četiri broja i pokri prodajno mjesto i vrijeme
 
Drustvo koja je fora sa A-bonovima , ako netko ima iskustva, kaze mi jedna sa oglasa da prima samo A-bon, moram slikati bon, prekriti brojeve i bon dati kada dođem kod nje, smatram da je prevara , ali ne kuzim kako moze iskoristiti bon , ako prekrijem brojeve?
Ima bar cod i moze ga skenirati preko air casha tako ja sebi uplatim na air cash
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh