ZAGREB - Jel bio tko?

Ja kad sam bio kod te male prije neke 2g bia je katastrofa ruke joj bile sve ispikane od igle ona bila sva blijeda vani bilo 30 stupnjeva ona se sva tresla i pokrila dekom dok ga mi pusila mislim da je bila u nekoj krizi od droge samo mi ga popusila i otisao sam od nje
Sjecam se tvoje recenzije. Ova sad je bila bas OK, cak mi je bilo malo zao jer sam dosao nadrkan, tamo se nesto cjenkaoni na kraju nisam ostavio baksu, a mala je bila korektna cijelo vrijeme. Mislim, nisam sad ja bio nesto bezobrazan, ali ona je dizala atmosferu i bas me izvukla iz beda, gadno me bila sje*** ova druga, znate kak je to kad se cijeli dan palis i onda propadne ne tvojom greskom.
 
Koja te to zajebala?
Ma nema veze, zajebo sam se sam jer sam znao da ce me zajebat, al svi mi nekad napravimo gresku kad nas ponesu emocije. Ne znam kakve, slozila se neka cudna situacija al to moram zadrzat za sebe.
Nisam imao dosad, osim ovog, ruznih situacija osim jednom u Poljskoj kad sam u hotel narucio neku nezainteresiranu navodno Latvijku, ta se kao nesto durila cijelo vrijeme i fakat nisam znao kaj da radim s njom. Ja sam fin s curama, postujem ih (ali stvarno!), ubacim neku salu ili kompliment i cure su u pravilu uvijek korektne prema meni.
 
Što dalje od nje
Decki,
Sad se moram ispricat cijelom forumu, ako pogledate oglas, izgleda da sam ja bio s tom mlađahnom crnkom koju spominje. Vjerojatno ta moja nema veze s drogom. Kako god, nahvalio sam je jako, pa se valjda nece ljutiti sto je otislo u ove teme, zahvaljujem se gospodicni na ugodnom druzenju.

 
Pa to je jedno te ista cura


Ma nije ista cura, vidis da se navodi 24g i 34g. Ja sam bio kod ove mlađe.
Problem je sto koriste isti broj telefona, ocito rade u smjenama. Ja sam bio popodne.
 


Ma nije ista cura, vidis da se navodi 24g i 34g. Ja sam bio kod ove mlađe.
Problem je sto koriste isti broj telefona, ocito rade u smjenama. Ja sam bio popodne.
kupi si naocale ako ti ove nisu iste, bjezite ljudi od te narkomanije
 
kupi si naocale ako ti ove nisu iste, bjezite ljudi od te narkomanije
Imam naocale.
Ak kamo da bjezimo? U cijeloj ponudi nema takva mlađa cura, Beograđanka je otisla, Nora i Nera vam ne valjaju (kod Nore nisam bio, Nera mi bila super), ona mala u Stenjevcu je OK ali ne moze se mjeriti s ovom iz Preckog.

Definitivno ima dvije cure (mozda ne na slikama), ja sam bio s ovom mlađom, i stvarno ne znam jel ikakva narkomanija u igri kod nje. Jedino sto se valjda druzi s ovom drugom. A cura mi je bila super, top ponude kod nas.
 
Imam naocale.
Ak kamo da bjezimo? U cijeloj ponudi nema takva mlađa cura, Beograđanka je otisla, Nora i Nera vam ne valjaju (kod Nore nisam bio, Nera mi bila super), ona mala u Stenjevcu je OK ali ne moze se mjeriti s ovom iz Preckog.

Definitivno ima dvije cure (mozda ne na slikama), ja sam bio s ovom mlađom, i stvarno ne znam jel ikakva narkomanija u igri kod nje. Jedino sto se valjda druzi s ovom drugom. A cura mi je bila super, top ponude kod nas.
To ti je jedna te ista zenska. Jbg, bio si kod narkomanke.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh