ZAGREB - Jel bio tko?

I kakva je bila?
A pisao sam vec u drugoj temi, brazilke itd. Ok, za preporuku. Stvar dogovora izmedu tebe i nje sta hocete, meni je bilo dobro iskustvo. Kolega je bio kod druge zenske, mislim Alison i on je bio zadovoljan. Isli smo zajedno, svaki da bude s jednom pa smo malo uspjeli cijenu korigirat.
 
ekipa, okanite se brazilki. brazil je pun aidsa, a kurve su im u pravilu sve zaražene. informirajte se malo a ne da im još nadoplaćate za bez kondoma. (Brazil has the highest prevalence of HIV in Latin America, and is home to approximately 45% of the estimated 1.8 million people living with HIV (PLHIV) in the region; around 830,000 people.) u ukraini slična situacija ali tamo se slabo vodi evidencija i nema državnih programa za borbu protiv aidsa, tako da bog te pitaj kako je tamo. znam da je ponuda katastrofa ali držite se domaćih cura. ako je netko redovito konzumirao brazilke bez kondoma, makar samo oralac, preporučio bi mu da se ode testirati.
 

Je li bio netko?
Je li to Maja iz Paromlinske?
Nije. Ova je iz dubrave.
 
ekipa, okanite se brazilki. brazil je pun aidsa, a kurve su im u pravilu sve zaražene. informirajte se malo a ne da im još nadoplaćate za bez kondoma. (Brazil has the highest prevalence of HIV in Latin America, and is home to approximately 45% of the estimated 1.8 million people living with HIV (PLHIV) in the region; around 830,000 people.) u ukraini slična situacija ali tamo se slabo vodi evidencija i nema državnih programa za borbu protiv aidsa, tako da bog te pitaj kako je tamo. znam da je ponuda katastrofa ali držite se domaćih cura. ako je netko redovito konzumirao brazilke bez kondoma, makar samo oralac, preporučio bi mu da se ode testirati.
Imao/la si se potrebu registrirati samo kako bi nas odveo/la na pravi put?
 
Da li je netko bio kod ove

Upisao sam u tražilicu,ne mogu ništa naći
nemaš kaj tražiti u tražilici, odi kupi bon i onda ju nazovi
Seres bzv a ne znas :D Cura je stvarna, nije prevara!


@crni1 upisi u trazilicu Dafne Ili skopiraj link ;)
Radi se o nekakvoj agenciji,uvijek dobre cure👍(strankinje)
Cijena je bila 160€/h…
Nikad nije bilo problema,kad god sam trazio poslali su i sliku…
Nisu bili nikakvi bonovi u igri,uvijek keš na ruke…
Na srpskom jeziku odgovaraju(valjda neki Srbin drži agenciju)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh