ZAGREB - Jel bio tko?

Ako si čist i uredan onda Tina. Trenutno nema oglasa. Nađi pod Tina trešnjevka ili Tina siget. Ljubi se (barem samnom), oral bez, anal i svršavanje u usta. Ako si pristojan onda je sve easy and cool.

Cijene tu negdje 400/800. I još dobro izgleda (prema drugim gaborima koji se tu hvale). Korektna cura. Idem već dosta dugo i odlazim s osmijehom na licu.
Bio netko kod Tine zadnjih tjedan-dva?...ne javlja se...znam da je smanjila broj dana kad radi, ali evo ne javlja se vec neko vrijeme...
 
Slažem se, kad ode još tih par starijih ponuda će umrijeti...nove sve lošije, malo bi samo trackale ulje i uzele pare na brzinu...
i koliko vidim 400 kn su sve zaokruzile na 70 eur...fora
 
Slažem se, kad ode još tih par starijih ponuda će umrijeti...nove sve lošije, malo bi samo trackale ulje i uzele pare na brzinu...
i koliko vidim 400 kn su sve zaokruzile na 70 eur...fora
Jbn matematika...ok ide inflacija digni al ne toliko i još bitnije sve ruznije su,neurednije a o uslugama bolje ne pricat.Vani za 70 eura dobiš zensku urednu,njegovanu i izgled izmedju 4-5 ocjena.U svemu smo banana drzava.
 
Slike njene,faca ok, bolja od tijela jer je premršava, ja ostao jer je duplo skoro duplo mlađa od mene, godine je vade... Lipo mi se zahvalila krasnom akcijom, tuš i ne gleda na sat... Hoću li ponovit? Ponavljam samo sa raketama ali i ovdje ću razmislit radi dosta pluseva. Da ima bar 5-6 kg i veće sise bih, a ovako nezz

Pušenje bez kondoma ? Finale u usta ? Anal koliko vidim ne ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh