ZAGREB - Jel bio tko?


bio tko da napise recenziju?
 
Jel bio netko kod ove, ako su slike njezine dobra je.
 
Zadnji put bila kod Savskog mosta
Debela cura , ne traži tuširanje , odmah na akciju mislim da je sat vremena 700 kuna. Puši pa se jebete ako svršim ranije puši do kraja tvog vremena ili radi što se dogovorite. Za nekoga tko voli takve dobar izbor ja ju probao i nije tako loša. Lijepo u fazi izgleda ali nisam siguran dali je to njezina slika
 
Dobra vecer..
Zanima me kontakt ili preporuka od neke cure/tete iz zagreba od 18god pa nadalje samo da izgleda dobro i da dolazi u stan/apartman..
Nebitna je lova, bitan je samo bombastican izgled tj da nije debela itd nego utegnuta..

dolazim za 5/6 dana u zagreb pa bi volia sve dogovorit unaprijed..
Hvala vam
 
Dobra vecer..
Zanima me kontakt ili preporuka od neke cure/tete iz zagreba od 18god pa nadalje samo da izgleda dobro i da dolazi u stan/apartman..
Nebitna je lova, bitan je samo bombastican izgled tj da nije debela itd nego utegnuta..

dolazim za 5/6 dana u zagreb pa bi volia sve dogovorit unaprijed..
Hvala vam
Ako hoces ljepoticu, a pare ti nisu problem, vjerojatno su ti brazilke najbolja opcija. Savjetujem da baciš pogled na temu posvećenu njima pa ti se možda neka posebno svidi. Iako trenutna ponuda nije baš neka, al uvijek se može naći neka dobra.
 
Dobra vecer..
Zanima me kontakt ili preporuka od neke cure/tete iz zagreba od 18god pa nadalje samo da izgleda dobro i da dolazi u stan/apartman..
Nebitna je lova, bitan je samo bombastican izgled tj da nije debela itd nego utegnuta..

dolazim za 5/6 dana u zagreb pa bi volia sve dogovorit unaprijed..
Hvala vam
Mia
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh