ZAGREB - Jel bio tko?

Ma laznjak trazi bon unaprijed a vidis odma po slikama i kako glasi oglas da nista od tog
Nezz koja budala moze nasjest na to da posalje bon ili novce na aircesh unapred
A vidi mu telefonski broj. Pozivni broj od Floride :ROFLMAO:

Ako je u Zg zašto ne koristi neku od hrvatskih mreža. Misli da je ovako zaštićeniji dok ga netko prijavi za izvlačenje novca.
 
na što si ju ti točno nagovorio? meni je rekla da mogu svršiti u usta, ali ne znam jesi je nagovorio na analni, da ju bez kondoma itd jer meni je rekla da ne radi analni itd
Kad sam došao u Gajevu prije korone rekla je da je 300, rekoh prek telefona si rekla 200 i da može finale u usta....kad sam htio otići rekla je ma može sve....pušila je ...ja sam tražio da ide niže...pa je lizala i jaja.....anal nisam tražio....kad sam svršavao rekao sam joj da ne volim da prosipa...pa je shvatila i gutala.....
Kad sam je opet zvao u vrijeme korone mila je u strahu od zaraze i rekla je da sve radi s kondomom...a pušenje s kondomom me ne zanima pa nisam išao....jedini kaj je bilo ljeto kad sam bio u Gajevoj...pa su njeni loši mirisi prevladavali.....kako rekog zimi je valjda bolje
 

Cisto da spomenem prevaru. Cura mi posalje "verificirane" slike... Prođem pola grada. Sve dogovorimo, dodjem tamo i onda mi kaze da ne radi sa gotovinom nego samo preko uplate na tisku...
 
Moj mali doprinos: ispala totalna navlakuša. Nakon 5. poruke te blokira. Ženska je stvarna ali voli zajebavati ljude, tak da njezin broj na crnu listu. S tim da nisu ni bonovi ni ništa drugo u pitanju...
Evo krava stavila novi oglas...ista priča
 
Kad sam došao u Gajevu prije korone rekla je da je 300, rekoh prek telefona si rekla 200 i da može finale u usta....kad sam htio otići rekla je ma može sve....pušila je ...ja sam tražio da ide niže...pa je lizala i jaja.....anal nisam tražio....kad sam svršavao rekao sam joj da ne volim da prosipa...pa je shvatila i gutala.....
Kad sam je opet zvao u vrijeme korone mila je u strahu od zaraze i rekla je da sve radi s kondomom...a pušenje s kondomom me ne zanima pa nisam išao....jedini kaj je bilo ljeto kad sam bio u Gajevoj...pa su njeni loši mirisi prevladavali.....kako rekog zimi je valjda bolje
lijepo što guta. si ju pitao bez kondoma možda? misliš da bi dala? meni je tijekom korone isto rekla da sve sa zaštitom, ja sam rekao da sam cijepljen, pa je rekla da može onda i bez oral
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh