ZAGREB - Jel bio tko?

Jek bio tko kod Laure?
 
Jek bio tko kod Laure?
ako je ovo cura kod koje sam bio krajem prošle godine (jedno 90% sigurno da je), onda ju iznimno preporučam. molila me da ne pišem nikakvu recenziju, pa neću o detaljima, ali ako ju usporedim sa smećem od Elene, onda je Laura Enterprise. Inače je Nimitz
Odlična je Laura, samo se budali može ne svidjeti
 
E da, zanimljivo je kako sve te kurvetine znaju i prate ovaj forum, a ni jedna neće da se javi
Pičkeeeeeee
Vjerujem da ih dosta prati,ne bi škodilo da i porade malo na konstruktivnim kritikama kad vec prate…Jer ipak su same odabrale taj posao…A nezadovoljna mušterija,je najgora mušterija…Pogotovo u današnje vrijeme interneta
 
ako je ovo cura kod koje sam bio krajem prošle godine (jedno 90% sigurno da je), onda ju iznimno preporučam. molila me da ne pišem nikakvu recenziju, pa neću o detaljima, ali ako ju usporedim sa smećem od Elene, onda je Laura Enterprise. Inače je Nimitz
Odlična je Laura, samo se budali može ne svidjeti
Da li je to ona mlada mama kaj je prije par godina bila na Srednjacima. Onako bzvz faca velike cice (malo vise) i cvrsta guzica.
 
znam da ima dosta preporuka i svega, ali dolazim u zagreb za 2-3 dana pa molim nekog tko ima volje za par preporuka, da nema navlačenja oko adrese i ostalih gluposti..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh