ZAGREB - Iskustva & recenzije

To su ti većinom apartmani u samom strogom centru grada (blizu Glavnog kolodvora ili čak blizu bana). Plaćanje ide na licu mjesta kada se s njom nađeš, a s njima se dogovaraš preko poruka putem Watsuppa. Neke ćete tražiti selfie prije nego kod njih dođeš, a neke neće, sve ovisi o situaciji. Mene primjerice moja jučer nije tražila selfie.
Ma nema veče gluposti od slanja svojih slika nekakvih dromfuljama,i osobno to nikada nebi napravio.Jebe se za pare i likovi koji ju zovu traže da raširi noge a ne misle je voditi kod matičara,tako da ono takve samo na odjeb.
 
Ma nema veče gluposti od slanja svojih slika nekakvih dromfuljama,i osobno to nikada nebi napravio.Jebe se za pare i likovi koji ju zovu traže da raširi noge a ne misle je voditi kod matičara,tako da ono takve samo na odjeb.
Meni to nije problem, ionako one to traže vjerojatno radi vlastite sigurnosti. Ima i nas svakakvih, nisu samo one tu u pitanju i tko zna kakva sve iskustva imaju. Vjerojatno i komuniciraju između sebe, ali meni to opet ne smeta.
 
Ma nema veče gluposti od slanja svojih slika nekakvih dromfuljama,i osobno to nikada nebi napravio.Jebe se za pare i likovi koji ju zovu traže da raširi noge a ne misle je voditi kod matičara,tako da ono takve samo na odjeb.
Meni to nije problem, ionako one to traže vjerojatno radi vlastite sigurnosti. Ima i nas svakakvih, nisu samo one tu u pitanju i tko zna kakva sve iskustva imaju. Vjerojatno i komuniciraju između sebe, ali meni to opet ne smeta.
Jel se da ljubit ova iz kolumbije?
Vjerojatno da jer bez problema možeš ljubiti njenu malu dolje. To je Južna Amerika, nije to neka domaća sa PO kojoj moraš kupiti bonove za benzin na pumpi pokraj njenog izmišljenog apartmana.
 
Ma nema veče gluposti od slanja svojih slika nekakvih dromfuljama,i osobno to nikada nebi napravio.Jebe se za pare i likovi koji ju zovu traže da raširi noge a ne misle je voditi kod matičara,tako da ono takve samo na odjeb.
Meni to nije problem, ionako one to traže vjerojatno radi vlastite sigurnosti. Ima i nas svakakvih, nisu samo one tu u pitanju i tko zna kakva sve iskustva imaju. Vjerojatno i komuniciraju između sebe, ali meni to opet ne smeta.
Jel se da ljubit ova iz kolumbije?
Vjerojatno da jer bez problema možeš ljubiti njenu malu dolje. To je Južna Amerika, nije to neka domaća sa PO kojoj moraš kupiti bonove za benzin na pumpi pokraj njenog izmišljenog apartmana.
 
Meni to nije problem, ionako one to traže vjerojatno radi vlastite sigurnosti. Ima i nas svakakvih, nisu samo one tu u pitanju i tko zna kakva sve iskustva imaju. Vjerojatno i komuniciraju između sebe, ali meni to opet ne smeta.
A kakvu joj sigurnost garantira slika?,mogu ja biti lijep ko maneken a manijak,a ako je izbirljiva pa puno bira onda joj nema mjesta u ovom businessu.To samo tu kod nas briju na te fore,prošao sam pol europe i bio od največih rupa do dobro sređenih laufhausa po Njemačkoj i ni jedna me prije nije tražila slike.A u Angeles Cityu ili Pattayi se gomila cura oglašava po lokalnim oglasnicima i uvijek šalju svoje slike preko Whappa a nije jedna ne traži da joj se frajer naslikava.
Ali dobro,mislim svatko ima svoje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh