ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bok ekipa, ima tko kakvih iskustava s ovom? Planiram otići, ali bolje da prije provjerim ;)
 

Bio prije neka dva tjedna.
Ima vise od 31.g,prije bih rekao blize 50,sise onako visece,ne prevelike,guza ajmo rec prolazna.
50 ojra pola sata,nista specijalno.
Prostor nist posebno,ona onako,bila je nedjelja,jedina se ona javila. Keks i oral sa kabanicom,pusila ga dvadeset sekundi i onda sjela na njega,nakon minute se prebacili na doggy i to je to.
Ne bih ponovio,pogotovo zato sto me taj dan predvecer zvala,a to sam vidio nakon par dana kad sam ponovo ukljucio taj broj.
 

Bio prije neka dva tjedna.
Ima vise od 31.g,prije bih rekao blize 50,sise onako visece,ne prevelike,guza ajmo rec prolazna.
50 ojra pola sata,nista specijalno.
Prostor nist posebno,ona onako,bila je nedjelja,jedina se ona javila. Keks i oral sa kabanicom,pusila ga dvadeset sekundi i onda sjela na njega,nakon minute se prebacili na doggy i to je to.
Ne bih ponovio,pogotovo zato sto me taj dan predvecer zvala,a to sam vidio nakon par dana kad sam ponovo ukljucio taj broj.
Možda si nešto zaboravio pa te zato zvala, a moguće da je slučajno kliknula tvoj broj.
 
Dali je ovo na PO opet se vratila Gabi ilinje to fake oglas u njeno ime
Ne vidim je vise aktivnu na ig niti na onlyfansu jer nema nista slika ni videa na of
Ako ima tko link od onlyfansa nek ga stavi
 
čim su tuđe slike mogo bi se smatrat fejkom, ja ne zovem ak su tuđe slike, koji bi kurac neka kretenuša maloumna trebala stavljat tuđe slike?
Postoji dvije vrste fake oglasa.
Prva vrsta su oni iza kojih se ne krije nikakva usluga i koji naravno imaju fake slike.
Druga vrsta su oglasi gdje se može dobiti usluga, ali su slike lažne. U pravilu se iza tih oglasa skrivaju odroni, ali se može dogoditi da se skriva neka lijepa djevojka, koja je možda nesigurna u svoj izgled npr. Karla ili brineta sa prirodnim grudima koja ne stavlja svoje slike. Jest da je malo punija, ali mi to ne smeta:p, a i ima jako lijepo lice.
 

Bio prije neka dva tjedna.
Ima vise od 31.g,prije bih rekao blize 50,sise onako visece,ne prevelike,guza ajmo rec prolazna.
50 ojra pola sata,nista specijalno.
Prostor nist posebno,ona onako,bila je nedjelja,jedina se ona javila. Keks i oral sa kabanicom,pusila ga dvadeset sekundi i onda sjela na njega,nakon minute se prebacili na doggy i to je to.
Ne bih ponovio,pogotovo zato sto me taj dan predvecer zvala,a to sam vidio nakon par dana kad sam ponovo ukljucio taj broj.
Koja lokacija?
 
Postoji dvije vrste fake oglasa.
Prva vrsta su oni iza kojih se ne krije nikakva usluga i koji naravno imaju fake slike.
Druga vrsta su oglasi gdje se može dobiti usluga, ali su slike lažne. U pravilu se iza tih oglasa skrivaju odroni, ali se može dogoditi da se skriva neka lijepa djevojka, koja je možda nesigurna u svoj izgled npr. Karla ili brineta sa prirodnim grudima koja ne stavlja svoje slike. Jest da je malo punija, ali mi to ne smeta:p, a i ima jako lijepo lice.
daj oglas od brinete i napiši nekej o njoj ak ti se da🫠
 
Bio danas. Slažem se s tim da je po uloženo-dobiveno jedna od najboljih.

Bio danas. Slažem se sa svime napisanim. Surađuje i možeš nabijat koliko hoćeš. Jedino mi se nije svidjelo što je nakon orala i lizanja jaja išla da mi liže lice.

Broj i lokacija su joj još uvijek isti.
Maja je super, sve si lijepo napisao , ali ne voli spermu, ne puši do kraja.....šteta......da prima u usta išao bi svaki tjedan.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh