ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio kod ove, sta rec, girl next door. Dolazi nam iz susjedne Bosne. Simpaticna faca, oral bez, sex sa. Nista se ne buni, surađuje. Ne znam jel se ljubi jer imala je neki zadah po kavi i ustajalom pa nisam ni probao. Guza ok, sise visece, ima malo viska kila al sve na svom mjestu. Kako je netko pisao prostor strasno klaustrofobican pa ako netko ima problem sa tim ne preporucam. Cijena 80 po meni too much al ko voli visoke plavuse u tridesetima sa visecim sisama, ok guzom simpaticnom facom doci ce na svoje. Cijena pol sata 80 bomboncica
Bio I ja kod nje. Oral je bio sa jer prakticira ljubljenje, barem mi je tako rekla. I ja Mislim da je starija od 24 god
, Ali I dalje spada u kategoriju djevojaka, cura je Malo visa, Ali ne bih rekao bas da je visoka.
 
Evo ekipa da podijelim moje iskustvo u ovom hobiju.

Baba sa cvikama— uzas,uzas i uzas.

Mirela erotik—meni je bilo ok,pusila ga je brutalno,mozes jebat kako zelis i svrsavanje u usta.
Ponovio bih.

Crna pantera—ok,komunikativna,ok pusenje,lize paksu,jebanje poza kako zelis,dok sam ju guzio gurnuo sam joj prste u supak i pasalo joj je.
Po meni pre mrsava.
Nebi ponovio.

Ruza ljns—Pusenje koma.Jebao je na onom njenom stolu i svrsio po sisama.
Fora je gledati zenu koju si vidio na tv-u kako ti lize kurac i jaja ali sve u svemu lose.
Nebi ponovio.

Udana dama— izgled jos nekak ali pusenje s kabanicom.Jebao ju u tri poze,krenuo polizati sisu i neda…izgleda da se cuva za muza😂
Nebi ponovio.

Ana Rudes—ok curka.Pusi vrhunski!!
Seks je bio takoder odlican.Tri puta me pospricala.Jebes kako hoces i svrsis di hoces.
Ponovio bi.

Sandra Petrokov—stara baba,prica ko navijena,korektna.Jako dobro mi je pusila.Svrsavanje di hoces,moze i bez kondoma ali nisam htio.Istresao joj se u usta.
Nebi ponovio.


Dama 45 ili tak nes u neboderu—
Plavusa pijana ko majka.Molila me da ju jebem bez kondoma.
Nebi ponovio.
¸može link zadnjih 3... za njih ne znam
 
Gle nazovem javi se i imamo normalnu komunikaciju ( i zato mi je sve to čudno) i nakon toga isključi mobitel premda nazovem u dogovoreno vrijeme ( i mobitel bude isključen bar pola sata).
Nisam deficitiran sa zgodnim curama jebem slatku tajnu, lauru, karlu, ciaru i imam GFE doživljaj nisu beživotne lutke nego se napale i navlaže, kažu u kojima se pozama žele seksati i da ih opet posjetim.
Borovje mi nije blizu, ali ni daleko pa mogu opet pokušati, a ako mi ne uspije u blizini je jedan vrhunski milf :).
može kontakt od vrhunske?
 
A ljudi jeste svi lijeni. Pisao sam o njoj ima recenzija I kontakt, samo Malo treba potraziti.
Ma nisu ni lijeni već glupi ko kurac i informatički nepismeni. To ova stara garda koja je učila računanje abakusom, pa su sad otkrili kompjuter kad su im se djeca odselila i ostavila doma pentium...Pa misle da je ovo zamjena za seksi telefon, sjede doma u mraku drkaju i ispituju u PP kakva je koja, bez ikakve namjere da nazovu, kamoli odu...
 
Bio sam jedanput kod nje prošle godine.Cijena za pola sata 100 eura.Sve u svemu vrlo dobro iskustvo.Cura je simpa i meni je baš zgodna i ima lijepo vitko tijelo.
Počeli smo sa maženjem i ljubio sam je po vratu,guzi...jedino mi nije dala po bradavicama,kaže da ju škaklja.
Oral je počela bez kondoma pa je stavila kondom i nastavila pušiti i pružila mi najbolje usisavanje jaja.
Dopušta prst u picu.Čini mi se da ima najužu picu koju sam probao,suzdržavao sam se da prebrzo ne svršim.Dobro mi je kad napravi špagu tokom sexa...Od mene preporuka.
Bio danas. Slažem se sa svim napisanim. Osim orala. Bio je dosta loš i nisam ni osjetio. Cura se voli nabijat u misionarki. Pristaje na sve poze, samo ne na cowgirl. I meni je bila uska pa sam moro par puta usporit da ne svršim prebrzo.

Broj je +385989291294. Lokacija blizu stadiona Dinama. Cura je iz Srbije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh