ZAGREB - Iskustva & recenzije

Mala curka, mala guzica, sise jedva da ima, oral s kondomom, stalno gleda na mob da vidiš kolko ima para i da ti samo jednom da svršiš, bio i prvi put da sam požalio što sam bio kod neke.

Koja ti je to defne o kojoj pišeš da je gfe dobar?
Nema sad oglas aktivan, mozda nije u ZG.
Zadnje vrijeme se oglasavala kao Lisa
 
Lijepi pozdrav svima, iako sam novi član ovog foruma, kao gost vas pratim već godinama.
Evo i mojeg malog doprinosa ovoj temi, iako vjerujem da neću napisati ništa novo.

Moja iskustva dosad su:

Crna pantera - bio prije koju godinu, uspješno smuljao za godine - izgledam dosta mladoliko- iako sam stariji od nje :) - fantastično iskustvo, puši i jebe se kao da ne postoji sutra, pola sata prošlo samo tako i još se uvijek rado prisjetim. Sad više ne bi otišao, jer bi me sad već otpisala kao prestaroga. Ponovio bi da je moguće.

Dafne - pravi GFE, sa ljubljenjem, cura je fenomenalno senzualna i nježna. Dosad sam uvijek bio zadovoljan.

Elena/Selin/Seksi mačkica - jako lijepa cura, nažalost nisam bio zadovoljan. Puno fejk stenjanja i prenemaganja, nezainteresirana, skuplja noge da ne može duboko ući, čak i kad ju se liže.

Mery/Silvia/Natalia/Karolina… , ona kod koje se javlja baba , nisam već dugo vidio oglas - možda i najljepša cura od svih sa oglasnika, stvarno je prekrasna, i lice i tijelo. Korektna, pristojna, nažalost ne voli da je se dira po sisama, što je šteta jer su savršene, i nije dala lizati pičkicu ali guzu jest. Vratio se radi njene ljepote.

Neka koja se oglašavala kao: duga duga kosa,, oglasa već dugo nema. - čista mehanika i odrađivanje, međutim na krevetu je bio i dildo pa sam začinio akciju sa malo igranja. Ne bi se vratio ni da ima oglas.

Slatka Tajna - slatka i simpa cura, steta što se udebljala dosta, sa njom je jako opušteno, nju doživljavam kao neku fuck frendicu, svaki put je dobro, veiki bonus je svršavanje u usta, to me jako pali.

Dvije latine prije par godina, nema ih više… sa jednom je bilo super, druga me samo odradila. Trebam opet neku isprobati da utvrdim gradivo.


Što se tiče masaža,
tu je Dea, fenomenalno masira ali mi nije napeta za seks, makar ću vjerojatno i to isprobati

Extra vitka maserka - oglas ima samo povremeno - moj tip cure, jako sitna i mršava, znam da bi nekome bila i premršava ali mene takve pale, cura simpatična, meni vrlo dobra b2b masaža, bio dvaput i planiram opet.

U planu mi je posjetiti Noru, znam da recenzije o njoj nisu obećavajuće, ali me pale sitne mlade cure pa ću otići radi toga.

Svako iskustvo u budućnosti ću podijeliti ovdje

Lijepi pozdrav i čitamo se.
Jel kod ove extra vitke može nešto više? Već je duže vrijeme pikiram. Tnx
 
Jel kod ove extra vitke može nešto više? Već je duže vrijeme pikiram. Tnx
Moguće je oral ali samo ako si klikneš sa njom, ali preskupo je. B2b 45 minuta sa hj ti je 80, i to je još prolazno, ali ako na to još dodaš nekih 30 za oral, narqvno opet sa ručnom završnicom, računica je da možeš i bolje proći. Ali moja je pretpostavka i da je to sve stvar dogovora i ovisi individualno kako sa kim. Masažu sam probao samo b2b, običnu nisam, ali mislim da s obzirom da je cura pričala da je završila kineziologiju mogla bi biti dobra. Ali opet, tu možeš bolje proći sa Deom ili u nekom od salona thai masaže za puno jeftinije.
 
Vjeruj da uvijek ima izuzetaka, kao što sam ja imao besplatno kod jedne što sam joj se svidio tako vjerujem da i ostali ponekad imaju srece sa slicnim iskustvima.
Recimo ja kod Laure, plavokosa svetice platim pola sata a ostanem sat i pol
Evo i ja sam za neko cudo imao jednu curu, poznatu tu svima, rekla bi mi cesto da ostanem preko noci, da se zabavimo. Nisam neki jebac, ne mislim da je zbog toga. :) Slazem se, ima tu normalnih dragih cura. Ne treba sudit, niti razmisljat zasto su uopce u ovom poslu.
Izgubili smo kontakt, a volio bi da se javi. Jebiga, zivot.
 
Evo i ja sam za neko cudo imao jednu curu, poznatu tu svima, rekla bi mi cesto da ostanem preko noci, da se zabavimo. Nisam neki jebac, ne mislim da je zbog toga. :) Slazem se, ima tu normalnih dragih cura. Ne treba sudit, niti razmisljat zasto su uopce u ovom poslu.
Izgubili smo kontakt, a volio bi da se javi. Jebiga, zivot.
Malo bi se nadovezao na tvoj post.

Imao sam iskustvo jedne masaže, bila je vrlo loša, ja nisam bio napaljen i uopće centriran mentalno, ali išao sam na tu masažu i bilo je koma. Prođe pola godine, u vrijeme početka nogometnog prvenstva u Rusiji, kaže mi tadašnja frendica (nismo više u kontaktu): "Upoznam te sa svojim društvom." Dođemo mi u birc (neću imenovati) i dođe joj frendica sa dečkom i to je bila "ta" cura kod koje je bila katastrofalno iskustvo masaže (barem meni).

Da je bilo odlično iskustvo, tko zna što bi radio, ali nije bilo i svako druženje je bilo usiljeno, zbog svojeg dečka. Po meni, ta cura je to radila jer su joj trebale pare, ali ona nije bila za to, tako i nije svatko za sve (kako je i u životu). Vjerojatno dečko to nije znao, ali ona je svako druženje bila ekstra pristojna, ekstra smiješna, i previše se trudila pokazati kako joj se ja činim super. Na kraju prekinuo sam i kontakte s njom jer jednostavno ne želim se vezivati s njom.

Solo sam dugo i imam par cura s kojima sam se bliže povezao, ali to je lažno povezivanje. Predigra, razgovor i vizualizacija su za mene preduvjet dobrog sexa.

Neke od njih su mi kazale kako one vide to kada rade te usluge i ima vrlo zanimljivih priča.
 
Moguće je oral ali samo ako si klikneš sa njom, ali preskupo je. B2b 45 minuta sa hj ti je 80, i to je još prolazno, ali ako na to još dodaš nekih 30 za oral, narqvno opet sa ručnom završnicom, računica je da možeš i bolje proći. Ali moja je pretpostavka i da je to sve stvar dogovora i ovisi individualno kako sa kim. Masažu sam probao samo b2b, običnu nisam, ali mislim da s obzirom da je cura pričala da je završila kineziologiju mogla bi biti dobra. Ali opet, tu možeš bolje proći sa Deom ili u nekom od salona thai masaže za puno jeftinije.

Dečki ja vas ne kužim... 80 plaćate masaže i HJ (kod ko zna kakvih odrona), a za 100 možete jebat latine sa EGE...
 
Dečki ja vas ne kužim... 80 plaćate masaže i HJ (kod ko zna kakvih odrona), a za 100 možete jebat latine sa EGE...
Pa, dobra napaljujuća senzualna masaža može biti bolja od samog seksa… mozak je glavna erogena zona i centar zadovoljstva. Tu je cura potpuno posvećena tebi, dok se često desi da jebeš lutku koja je skroz mrtva i nemaš nikakvi feeling da ti je zbolja dobro.
 
Pozdrav braćo, rekativno sam nov ovde, i hteo bih probati neku ravu iz Zagreba. Pitanje za neku preporuku kao prvu koju bih mogao, i koliko puta sme svrsavanje itd nisam siguran bas kako to funkcionise ako bi mi neko razjasnio. Hvala.
 
Poštovani pizdolizci , nadam se da vam je ugodan dan evo da objavim jednu prevaru :


Ćuo se danas sa njom Jana se valjda zove i dogovorio druškanje u 20 h lokacija Sigetje 4 Gajnice , sve ja lijepo preispitao kolika cijena za pola sata kolika za sat i tako to sve i što se sve uključuje za sat tih 130 everiČa , objasni ona to meni stvarno ljudski pošteno i pitam ja dali primaš keŠ kaže onda DA ja lajko , pitam ja dali je to ona na slikama da me ne dočeka neka plavuša sa šlavfovima i odgovara da da sa smajlićem i tako ja Đikan se napalio sredio ono jebote jaja sam obrijao sav mirišljav krenem prema Gajnicama misleći kao ću sada lijepo da karam bude skoćko veseo iz sve snage . Dođem ja na lokaciju 10 min prije javim se dotičnoj i pitam gdje da pozvonim kaže ona netrebaš dođem ja dolje ja odg nemoraš dolaziti otvorena vrata I KAD EVO TI FAMOZNE PORUKE : -pošaljem ti barkod koji odeš uplatiti na INU pa mi to doneseš nemoraš slikati - lagano lijeva žila na desnom oku krene pulsirati i napišem NE rekla si da primaš keš i zar si stvarno čekala da ti se pojavim pred vratima da me tako preveslaš i da nije ti to trebalo jer će se sada znati na forumu , na to je ona odgovorila na engleskom da je mogu lagano poljubiti u lijevi gluteus .

Tako da zaključimo dragi pizdolizci još jedna je pala koja se kao pretstavlja da je naša userem joj se u čarapu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh