ZAGREB - Iskustva & recenzije

Danas sam bio kod Ane Rudeš i mogu reći da još uvijek nisam došao k sebi koliko je bilo dobro ;) Cura je toliko napaljena da to nije normalno. To još u životu nisam vidio. Skoro smo se već na vratima počeli seksati. Prvo ponudi sok, malo popričamo, a jedva čekamo i ona i ja da krene akcija. Puši fenomenalno, bez kondoma, guta ga do kraja a nije da mi je baš mali (18 cm). Morao sam je više puta moliti da uspori jer bi svršio doslovno za pola minute. Ljubi se izvrsno, pravo seksi žvaljenje. Seks odličan, nabija se na njega i uživa u tome. Možeš raditi kaj hoćeš, dirati, maziti, lizati, daje sve osim analnog. Finale je bilo u usta, zašpricao je i po licu i kosi, oblizivala se jezikom kao da šlag jede. Higijena top, prvo tuširanje, čisti ručnik, prostor uredan i čist, ona mirišljava. Jest da je skupo, ali vrijedi svakog centa i velika mi je želja ovo ponoviti. Uzeo sam sat, ostao nekih 35 minuta (jbg malo je požurivala kasnije). Nakon akcije sokić, malo popričali, poljubac za kraj i krenuh kući s osmjehom na licu. Ovo mi je tek drugi susret s eskort damom (nakon bucke Olivere), ali po vašim recenzijama mislim da se jako malo njih može usporediti s Anom. Nije top model, malo je jača, pogotovo u guzi, sise neka trojka, ali je toliko jebozovna da se čovjek napali čim te onako pogleda. Ako planirate ići, od ovog tjedna na dalje radi samo ujutro, od 10 pa do nekih 15-16 iz osobnih razloga, ne želim sad govoriti kojih da ne zadirem u privatnost. U svakom slučaju ja sam preprezadovoljan :)
A di je link?
 

ovo je SLATKA TAJNA Špansko, koja se ne jebe i meni je loše pušila moj prekrasni k!
I moje je takvo iskustvo. Puno zube koristi. No zanimljivo mi je što pored tog posla ima redovan posao, mislim da nijedna ili gotovo nijedna djevojka iz P.O. nema regularan posao.
 
Nekih 20g plivam u ovim vodama ..
Obzirom na kompletnu sliku ..cijene mozda i nisu toliko napuhane,koliko je usluga postala prelosa..
Prije 10g sam davao. 100e za1h usluge ..
Curaje kod mene ..ili ja kod nje ostajao po 2h i vise..minimalno 3pucanja .

Sta ti je danas 150e??
Nista ..
Ali kao sto sam rekao ,nije stvar ulovi,koliko u kvaliteti usluge .
 
Nekih 20g plivam u ovim vodama ..
Obzirom na kompletnu sliku ..cijene mozda i nisu toliko napuhane,koliko je usluga postala prelosa..
Prije 10g sam davao. 100e za1h usluge ..
Curaje kod mene ..ili ja kod nje ostajao po 2h i vise..minimalno 3pucanja .

Sta ti je danas 150e??
Nista ..
Ali kao sto sam rekao ,nije stvar ulovi,koliko u kvaliteti usluge .
Slažem se, zato cure koje dobro rade mogu birati klijente.
 
Btw sad je zovem (inace sam stalni kod nje). Kaže meni ona 80 eura masaža i oralni, ja joj kažem da sam stalni i da sam bio prošli tjedan za 50 eura. Kaže, ne može više, za sve je sada ova cijena. Više me neće vidjeti, što je previše je previše.
Koliko Marina DS ima otprilike godina?
Šta pohlepa čini, premda ima regularan posao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh