ZAGREB - Iskustva & recenzije

Prvo danas pokušao kod AneKovač-slatka crvenokosa; dobio ju, dogovorio - komunikacija s njene strane mutava, čuješ odma da nebu sve dobro, ali na temelju nekih pozitivnih recenzija išao sam provjerit... naravno,došao na lokaciju i cura se ne javlja... zvao dva puta i gas...
Otvorio plavi i našo ovaj oglas

- dogovor normalan, sloboština,80€/150€
ona na slikama... dobra jebozovna milfara,39 godina, dobro tjelo sa lijepim trbušnim mišićima, ugodna i pristojna, uredna kupaona, čisti ručnici...uska pičkica, dobro ga puši- spasila je moj dan😌
imaš link od te Ane - slatka crvenokosa?
 
Danas je teško naći u cijelom Zagrebu dobru. Moja preporuka ti je ova na Borovju
Ovo je preeekrasna picka, u kompletu jedna od naaajboljih koji sam vidio, faca i dupe van svake lige, sise malo vise al i dalje prekrasne ,al daleko od dobre usluge i nazalost tupava jako....
Da imalo valja, vec odavno imala bi hordu obozavatelja bez potrebe za svakodnevnim oglasima...
 
Ovo je preeekrasna picka, u kompletu jedna od naaajboljih koji sam vidio, faca i dupe van svake lige, sise malo vise al i dalje prekrasne ,al daleko od dobre usluge i nazalost tupava jako....
Da imalo valja, vec odavno imala bi hordu obozavatelja bez potrebe za svakodnevnim oglasima...
Ima nešto više od masaže kod nje ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh