ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nisam bio još kod nje, čuli smo se prije pola godine kad sam se raspitivao za cijenu, ali onda sam morao van HR, i evo do nedavno joj bila slika na profilu. Valjda neaktivne chatove blokirala, pa i moj misleći da ne planiram ni dolazit, šteta čuo sam dobre stvari o njoj, pa sam je mislio sad isprobat
Ja sam takoder prije cca 1-2 mjeseca na broj koji sam imo poslo poruku (takoder nema slike) i prije 2 tjedna mi se njezin dragi ili sto vec je nebitno javio 🤣
 
Može molim vas preporuka za par njih aktivnih s oglasima kod kojih se stvarno isplati otići u smislu da nema problema i da se vratiš zadovoljan, po komentarima i oglasima sve ovo što vidim je u usporedbi s prije baš negativno
 
U subotu bio ma masazi u salonu Petrova ,htio sportsku masazu,mlada curka krenula masirat odlicno masira,nakon 10 min pitam ju da ga malo nategne sto je odmah prihvatila i odradila hj fenomenalno,moze se dirati,najbolje od svega cijena 35e a curka kojih 20 22god,za ponoviti svakako,ako zeli tko probati neka se javi pvt
Može broj
 
U subotu bio ma masazi u salonu Petrova ,htio sportsku masazu,mlada curka krenula masirat odlicno masira,nakon 10 min pitam ju da ga malo nategne sto je odmah prihvatila i odradila hj fenomenalno,moze se dirati,najbolje od svega cijena 35e a curka kojih 20 22god,za ponoviti svakako,ako zeli tko probati neka se javi pvt
Koji je to oglas?
 
U subotu bio ma masazi u salonu Petrova ,htio sportsku masazu,mlada curka krenula masirat odlicno masira,nakon 10 min pitam ju da ga malo nategne sto je odmah prihvatila i odradila hj fenomenalno,moze se dirati,najbolje od svega cijena 35e a curka kojih 20 22god,za ponoviti svakako,ako zeli tko probati neka se javi pvt
Kontakt?
 

Nije ona na slikama, ali izgleda jako blizu tome. Sise dvojka, guza manja. Koza mekana.
Minus je kaj dosta prica i sve hoce na brzinu. Nakon malo "poduke" bila je oke. Volim na kraju HJ pa se tu dosta potrudila.

Minus, veli ljubljenje od toga dobio 3 puse. Nije mi toliko bitno ali opet.
Lokacija, kod arene
100E pola
150E sat
Nebi ponovio jer sma ju morao "uciti".
 

Nije ona na slikama, ali izgleda jako blizu tome. Sise dvojka, guza manja. Koza mekana.
Minus je kaj dosta prica i sve hoce na brzinu. Nakon malo "poduke" bila je oke. Volim na kraju HJ pa se tu dosta potrudila.

Minus, veli ljubljenje od toga dobio 3 puse. Nije mi toliko bitno ali opet.
Lokacija, kod arene
100E pola
150E sat
Nebi ponovio jer sma ju morao "uciti".
To je fejk oglas,tako da ne znam gdje di bio
 

Nije ona na slikama, ali izgleda jako blizu tome. Sise dvojka, guza manja. Koza mekana.
Minus je kaj dosta prica i sve hoce na brzinu. Nakon malo "poduke" bila je oke. Volim na kraju HJ pa se tu dosta potrudila.

Minus, veli ljubljenje od toga dobio 3 puse. Nije mi toliko bitno ali opet.
Lokacija, kod arene
100E pola
150E sat
Nebi ponovio jer sma ju morao "uciti".
Dali joj se moze svrsiti po licu i u usta?
Meni rekla da moze planiram sutra otici...
 
Gospodo, situacija sljedeća. Na putu za Zg sam, ali mogu samo na wapp dogovarati zbog diskrecije. Molim Vas, neki kontakt od normalne i zgodne. Hvala unaprijed.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh