ZAGREB - Iskustva & recenzije

ja sam bio po meni najbolja masaža u zg fakat dobro masira al kad ti masira noge dok si na ledima odjednom pocne prolazit prstom po jajima i fakat te napali, onda kad ti izmasira leda a jos si na ledima odjednom pocne dirat jaja i maloga i neznam kaj je to u njezinim rukama al je jebeno kak te dira ti se sve vise i vise dizes od stola onda okret stavi ga izmedu sisa i drka. Skupo za masazu al po meni bolje nema. Zgodna je i ima jebene sise.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/relax-masaza-cijelog-vaseg-tijela-oglas-5216769 a ova isto u tom salonu? bio tko kod nje?
 
Jel ima još nekih aktivnih sa većim prirodnim cicama da ima barem 4-5, što veće to bolje, može biti malo jača, ne smeta mi to, dapače bolje da je ima, samo da nije baš kao nilski konj. Isto tako poželjno je da ima najmanje 30 godina, može max do nekih 50-55, ali ne bih baš da je u faci gabor ili neka bakica, nešto u rangu Mirele (Erotik Djevojka) ili Sanje iz Srbije ili najbolje one Nives iz Vukovarske, ona mi je bila bomba (ako netko ima neki njen broj na koji je se može dobiti bio bih zahvalan).

Nešto se spominjala ona profesorica Lucija, možda netko tko je probao sve navedene može reći jel faca u rangu ovih navedenih ili je to ipak puno lošije i ima boljih opcija za te sisate milfače? Po mogućnosti da je doček u štiklama i nekom koliko-toliko sexy outfitu i da nije baš neko mrtvo puhalo. Dajte neke preporuke da probam neku novu lokalnu milficu, zgadile su mi se brazilke više.
 
Odjebi , kada me žena tako lijepo naguzi , kurac mi se digne toliko, sa ni sam nisam znao da može toliki biti, onda ja nju naguzim, izjebem ju tako, da mi poslije kaže da ti još nije doživjela.
sorry, ali meni ovo zvuci gay, pogotovo kad tu gura tvoju spermu u tvoje dupe:
Bio sam jučer, prelijepa plavuša 42 godine, radila mi masažu prostate, prstima, pa sa vibratorom, izjebala me pošteno, profesionalna domina, uživao u svakom trenutku, na kraju mi je , kad sam svršio sperme stavila u šupak
 
sorry, ali meni ovo zvuci gay, pogotovo kad tu gura tvoju spermu u tvoje dupe:
Bio sam jučer, prelijepa plavuša 42 godine, radila mi masažu prostate, prstima, pa sa vibratorom, izjebala me pošteno, profesionalna domina, uživao u svakom trenutku, na kraju mi je , kad sam svršio sperme stavila u šupak
A ti si neka gay policija ovdje? Određivat ces sta se nekom sviđa?
 
sorry, ali meni ovo zvuci gay, pogotovo kad tu gura tvoju spermu u tvoje dupe:
Bio sam jučer, prelijepa plavuša 42 godine, radila mi masažu prostate, prstima, pa sa vibratorom, izjebala me pošteno, profesionalna domina, uživao u svakom trenutku, na kraju mi je , kad sam svršio sperme stavila u šupak

Pa to je njegova stvar zar ne? Čemu uopće potreba za komentiranjem?
 
Ljudi, jel ima neko broj ili link za oglas od profesorice Lucije i da li se sa dotičnom može dogovoriti dolazak na adresu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh