ZAGREB - Iskustva & recenzije

Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435

Je li se vratila u Zagreb?
 
Ima li tko kakava saznanja ili još bolje iskustva?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230509_145935_Chrome.jpg
    Screenshot_20230509_145935_Chrome.jpg
    167,3 KB · Pregleda: 463
Dobra stara Silvia Milf

Sat vremena 100 eurica, prostor na Krugama, isisala i zadnju kap iz mene.

Lize supak kao da sutra ne postoji, lizanje i pusenje kite isto...ali kad se legla i veli dodji on top :), i onda facefuck...malo mi siri ali ga dobro primala, bas sam je zestoko izjebao u usta..
Nakon toga misionarska, milfica je gipka ko od gume, pa opet razbijanje u doggyu. Primjetio da joj je supak dosta razvaljen, nisam pitao jel prima? Zna netko za iduco put :)?

Sve u svemu ponoviti cu sigurno
 
Dobra stara Silvia Milf

Sat vremena 100 eurica, prostor na Krugama, isisala i zadnju kap iz mene.

Lize supak kao da sutra ne postoji, lizanje i pusenje kite isto...ali kad se legla i veli dodji on top :), i onda facefuck...malo mi siri ali ga dobro primala, bas sam je zestoko izjebao u usta..
Nakon toga misionarska, milfica je gipka ko od gume, pa opet razbijanje u doggyu. Primjetio da joj je supak dosta razvaljen, nisam pitao jel prima? Zna netko za iduco put :)?

Sve u svemu ponoviti cu sigurno
Jel i dalje pita na pocetku razgovora kolko godina imas
 
Dobra stara Silvia Milf

Sat vremena 100 eurica, prostor na Krugama, isisala i zadnju kap iz mene.

Lize supak kao da sutra ne postoji, lizanje i pusenje kite isto...ali kad se legla i veli dodji on top :), i onda facefuck...malo mi siri ali ga dobro primala, bas sam je zestoko izjebao u usta..
Nakon toga misionarska, milfica je gipka ko od gume, pa opet razbijanje u doggyu. Primjetio da joj je supak dosta razvaljen, nisam pitao jel prima? Zna netko za iduco put :)?

Sve u svemu ponoviti cu sigurno
Navodno je radila anal prije, sad vise ne
 
Pozdrav momci. Nisam iz Zagreba dolazim za vikend pa me zanima da li znate neku koja je ravna kao daska?? Možda zvuči čudno pitanje ali pale me takve cure. Hvala unaprijed.
 
Dobra stara Silvia Milf

Sat vremena 100 eurica, prostor na Krugama, isisala i zadnju kap iz mene.

Lize supak kao da sutra ne postoji, lizanje i pusenje kite isto...ali kad se legla i veli dodji on top :), i onda facefuck...malo mi siri ali ga dobro primala, bas sam je zestoko izjebao u usta..
Nakon toga misionarska, milfica je gipka ko od gume, pa opet razbijanje u doggyu. Primjetio da joj je supak dosta razvaljen, nisam pitao jel prima? Zna netko za iduco put :)?

Sve u svemu ponoviti cu sigurno
Ak te za nekih 10-ak dana počne nekaj peckat i svrbit dolje ili dok pišaš, testiraj se na Chlamydiju. Meni ju je ona podarila ove jeseni. Možda se u međuvremenu i ona izliječila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh