ZAGREB - Iskustva & recenzije

I to nije ona lucija nego baba s pepeljarkama ruzna ko lopov. Ponavljam jebo sam ju za 20. Mogo sam i u supak da sam htio al nije mi bilo do tog
 
Vjerovatno po sastavu oglasa mislim da je na tom broju ona mrsava narkomanka iz splita bez sisa
Da da treba paziti, jer ova zgodna crnka se javlja, i onda te navigira do male sitne plavuse koja je sve samo ne dobra, puna tetovaza,kaslje stalno, ne toliko privlačnaa, treba se dobro dogovoriti s crnkom da ne bi zavrsio krivo
 
Zna li itko kakvu kuravu da se sad može nazvati za pokarat? Ja i frend smo očajni, karali bi a nijedna se ne javlja. Samo da nije debela i stara 😂
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-mimi-26-god-oglas-2329970

Kod nje sam bio na footjobu prije nekoliko godina i meni je bilo super, čak mi se i sviđala. Onak prava next door girl. Drkanje i svršavanje po stopalima sa platio 200kn. I bila je u toplessu

Tada je bila na Vrbanima/Prečkom kako god zovete taj dio. Lak dogovor, bar meni. Korektna je i ne požuruje. Stopala su mi bila lijepa, samo minus što nije stavljala neki lak. I skužio sam da nakon mene je samo tuširala stopala bez sapuna, tako da se nadam da prije mene nije bilo puno svršavanja haha

Prije je davala i blowjob, a neki su navodno i jebali. Ako može više o tome.

Potpisujem sve rečeno! Ista cijena, isti prostor, isto iskustvo!

Ponovio bi, sad kad vidim da se vratila. Međutim, netko je spomenuo da se od tada zadbljala. Može netko potvrdit tu info?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh