ZAGREB - Iskustva & recenzije

S
kipa ima ko preporuku za neku maratonsku uslugu od 1-2 sata da je cura ok. Hvala unaprijed ako neko odvoji vrijeme

Silvija milf
 
Skužio sam da ovaj "sport" ipak nije za mene. Nije zbog para. Uvijek se da nekaj iskopat. Al nemrem imat odnos s nekim koga ne znam, tko mi se baš jebeno ne sviđa osim one "male" s Kvatrića (preskupo, al za prvi put, jbg..). Oćito je da nisam k'o većina vas.. Treba nać curu koja ti se sviđa od glave (mozga) do "pete"! Pozdrav!
 
Skužio sam da ovaj "sport" ipak nije za mene. Nije zbog para. Uvijek se da nekaj iskopat. Al nemrem imat odnos s nekim koga ne znam, tko mi se baš jebeno ne sviđa osim one "male" s Kvatrića (preskupo, al za prvi put, jbg..). Oćito je da nisam k'o većina vas.. Treba nać curu koja ti se sviđa od glave (mozga) do "pete"! Pozdrav!
Pa to je takav “sport” da imaš odnose s nekim kog neznas osim ako ti se ne svidi bas jedna, pa ideš stalno kod nje kao sto je za neke bila ona Viki pa su stalno išli do nje Itd.
 
Skužio sam da ovaj "sport" ipak nije za mene. Nije zbog para. Uvijek se da nekaj iskopat. Al nemrem imat odnos s nekim koga ne znam, tko mi se baš jebeno ne sviđa osim one "male" s Kvatrića (preskupo, al za prvi put, jbg..). Oćito je da nisam k'o većina vas.. Treba nać curu koja ti se sviđa od glave (mozga) do "pete"! Pozdrav!
Nisam skužio, koja je to mala s Kvatrića? Imaš li možda oglas njen.
 
Skužio sam da ovaj "sport" ipak nije za mene. Nije zbog para. Uvijek se da nekaj iskopat. Al nemrem imat odnos s nekim koga ne znam, tko mi se baš jebeno ne sviđa osim one "male" s Kvatrića (preskupo, al za prvi put, jbg..). Oćito je da nisam k'o većina vas.. Treba nać curu koja ti se sviđa od glave (mozga) do "pete"! Pozdrav!
Prijatelju, ovaj sport je za one kojime treba da malo propušu ventil kad im zafali... kad si dugo u braku, stvari postanu malo po malo drugačije...
 

Ciganka 45-50 god , katastrofa , okret na vratima . Sisiceva - Utrine . Nije ona Kim , ona ordinira na drugom broju .
 
Pozdrav, novi sam ovdje, neka preporuka koja radi u subotu navecer i sa kojom se moze dogovoriti 2-3 sata, mozda zna netko za neku koja se ne oglašava tu, broj u inbox, hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh