ZAGREB - Iskustva & recenzije


Bio neki dan. Prostor blizu stadiona u Kranjčevićevoj,u zgradi na drugom katu,dogovor vrlo jednostavan.
Ženskica jednostavna i vrlo simpatična,slike u oglasu njezine,godine te koje je i navela.
Uzeo pola sata,trošak 60 eura.
Ponudila tuširanje i nakon toga akcija. Obostrani oralni u 69-ki,obrijana je dole i uredna. Dobro puši i liže jaja. Imam dojam da je i njoj pasal moj jezik u pici. Nakon toga misionarka sa kondomom i svršavanje po cicama.
Sve u svemu,korektno i može se ponovit.
BIt će da samo kritiziram, al "buraz", lizanje nekome ko tko zna koliko njih odradi dnevno ne bih preporučio nikome! Iako je mogučnost da pokupiš nekaj puno manja, postoji..dovoljno je da pukne kapilara kojih ima masu.. Sve je to lijepo i krasno, al ni trebu koju upoznaš negdje vani ne bi zadovoljavao na taj način koliko god to obožavao! Kao i ona od prije koji dan koja je htjela sex bez kondoma...pa moraš se zapitat..koji k.? Bivša je zbog tih stvari pokupila hepatitis C (hvala "bogu" nakon mene). Al neka si ti uživao! Toliko od mene.
 
Ničemu 45 kg , 160cm . Prostor neuredan, ne mijenja plahtu , ručnici prljavi i vlažni . Bosanka , usluga katastrofa , nudi i anal , ali se izmiče i ne daje do kraja . Moja iskrena preporuka ne jer sada traži 80 EUR, a ne vrijedi ni 50.
 
Ničemu 45 kg , 160cm . Prostor neuredan, ne mijenja plahtu , ručnici prljavi i vlažni . Bosanka , usluga katastrofa , nudi i anal , ali se izmiče i ne daje do kraja . Moja iskrena preporuka ne jer sada traži 80 EUR, a ne vrijedi ni 50.
Hvala triba san ic do ZG ovi dana pa san tija nju Provat ali kad je tako ništa
 
Ma nikakva je.. dodjes kod nje niti je nasminkana,niti seksi obucena nista...
Ee onda te pocne zapricavat sa svojim glupostima samo da manje traje akcija
Meni nije nikad nudila anal
Oral je bio bez seks sa vrlo malo ljubljenja svrsavanje po tijelu
I ono karas ju ona pocne hoces svrsit skoro,da nemoze vise., imamo jos malo vremena, tak da nisam ni svrsio
Nebi ju preporucio nikome...
 
Ma nikakva je.. dodjes kod nje niti je nasminkana,niti seksi obucena nista...
Ee onda te pocne zapricavat sa svojim glupostima samo da manje traje akcija
Meni nije nikad nudila anal
Oral je bio bez seks sa vrlo malo ljubljenja svrsavanje po tijelu
I ono karas ju ona pocne hoces svrsit skoro,da nemoze vise., imamo jos malo vremena, tak da nisam ni svrsio
Nebi ju preporucio nikome...
Pa naravno , ne znam sto je bilo ovima sto su ju hvalili . Katastrofa , najgore mi je kad mi daje vlažni ručnik , a plahta na krevetu zgužvana i vlažna . Ova cura je po meni niza kategorija jebaljki .
 
Jel bio tko kod ove dvije

www.oglasnik.hr

Živa vatra dođi i zapali se🔥Tea 31

Diskrecija 100%,higijena 100% želiš nešto otkačeno i NOVO onda sam ja ona prava za tebe.DOĐI I UVJERI SE.nečeš požalit…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Bolje da ljulja nego da žulja!

Djevojka 28 godina 172/70/5 pružit ce ti vrhunski užitak u svom diskretnom prostoru!
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
 

Žena cca 55 godina, prostor na Krugama, dogovor iskljucivo na WhatsApp.
Pola sata 60 eura. Pušenje bez. Izgled je u skladu s godinama i nije debela. Pušenje jako dobro, vlažno, lagano. Mijenja poze, surađuje.
Pička dlakava pa kome paše… Higijena ok.

Mislim da neću ponovit.
 

Žena cca 55 godina, prostor na Krugama, dogovor iskljucivo na WhatsApp.
Pola sata 60 eura. Pušenje bez. Izgled je u skladu s godinama i nije debela. Pušenje jako dobro, vlažno, lagano. Mijenja poze, surađuje.
Pička dlakava pa kome paše… Higijena ok.

Mislim da neću ponovit.
Ako su slike njezine i neizgleda loše.
 
Jel bio tko kod ove dvije

www.oglasnik.hr

Živa vatra dođi i zapali se🔥Tea 31

Diskrecija 100%,higijena 100% želiš nešto otkačeno i NOVO onda sam ja ona prava za tebe.DOĐI I UVJERI SE.nečeš požalit…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Bolje da ljulja nego da žulja!

Djevojka 28 godina 172/70/5 pružit ce ti vrhunski užitak u svom diskretnom prostoru!
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hrreći
Za ovu prvu gore imam iskustvo. Ove slike nisu njene,pogotovo ona druga. Ne mogu reći sigurno za ostale. Dosta je popunjena tako da ako voliš ženu prosječne kilaže ona to nije. Pomalo čudan nastup kad dođeš izgleda kao pijana ili napušena. Pušenje ništa posebno,seks bi možda i bio nešto jer možeš mijenjati poze kako želiš ali baš da djeluje zainteresirano to ne nikako. Moje iskustvo opisano,bio jednom nebi ponovio.
 
Ma nikakva je.. dodjes kod nje niti je nasminkana,niti seksi obucena nista...
Ee onda te pocne zapricavat sa svojim glupostima samo da manje traje akcija
Meni nije nikad nudila anal
Oral je bio bez seks sa vrlo malo ljubljenja svrsavanje po tijelu
I ono karas ju ona pocne hoces svrsit skoro,da nemoze vise., imamo jos malo vremena, tak da nisam ni svrsio
Nebi ju preporucio nikome...
To je ona (Lea milsim da se predstavlja) šta dolazi iz BIH svako malo.
Bila je bolja prije, sad se uvalila u neke privatne probleme pa je sva nikakva.
Jedino šta je ok u faci i vitka je, ali usluga je generalno loša.
 

Žena cca 55 godina, prostor na Krugama, dogovor iskljucivo na WhatsApp.
Pola sata 60 eura. Pušenje bez. Izgled je u skladu s godinama i nije debela. Pušenje jako dobro, vlažno, lagano. Mijenja poze, surađuje.
Pička dlakava pa kome paše… Higijena ok.

Mislim da neću ponovit.
Strasno
 
To je ona (Lea milsim da se predstavlja) šta dolazi iz BIH svako malo.
Bila je bolja prije, sad se uvalila u neke privatne probleme pa je sva nikakva.
Jedino šta je ok u faci i vitka je, ali usluga je generalno loša.
Da to je ta zadnje sam bio kod nje prosle godine u proljece bila na vrbanima..
Zsluga joj je 0 bodova i uvijek salje poruke na viber kad dodje u Zg sad je tu stalno izgleda...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh