ZAGREB - Iskustva & recenzije

To sebe već godinama pitam, pošto takva krađa nije nova! Gdje je problem napraviti neki selfi, malo prekriti neke tetovaže ili druge gluposti po tjelu i staviti ih na oglas? Barem su ove sve "gospođice" spretne sa mobitelom. ;-)

U drugu ruku tvrdim taktika. Kad ti je krv u kurcu, a ne u glavi (GDJE SPADA!), onda si misliš "Kada sam već tu, onda ću pojebati taj odron." Ako je u stvarnosti lošija, nego na ukrađenim slikama.

I nemojte mi soliti pameti sa nekakvom "diskrecijom"! Za to se ima Photoshop i spretno poziranje!

Ako bu cura za kojih tjedan/dva još u Zagrebu baš ću ju iz inata posjetiti. Baš me zanima, koja je iza tog oglasa...! :ROFLMAO:
Odes i okrenes se na vratima 🤣
 
Jel ko bio na uglu Harambasiceve i Kozarcaninove (trg kennedy, Pošta) kod nadrkane plavuše istetovirana malo?
Neznam da li još radi i da li je koji oglas njezin, ali ne bih htio opet naletit na nju.
To je bilo prošle godine.. dogovorio b2b masažu za 400. Odmah se skinula, odljepila prvo uložak sa gaća😅, ja na trbuh i čim smo počeli pričat tko je otkud već je počela gunđat, žalit se na cijeli svijet, da ona ne misli do radit bla bla....
Kak sam ležao na trbuhu, ruke iza dodirnuo sam joj nogu.....jebote ko da ju je krava polizala.... da kaj si ja zamišljam dirat ju po pički!!?? Počela se brisat sa vlaznim maramicama po p...... i skoro pa vikat na mene..... pitam ju koji ti je k.....pa dodirnuo sam ti nogu....halooo.....onda sam se okrenuo počela ona drkat, naravno meni se ne diže, a ona i dalje melje i zanovijeta. Onda sam popizdio reko to tak nebu išlo, da bi mi trebala vratiti pola para i odo ja.... onda je dosla neka SISATA kolegica vidit šta je bilo.... Reko sam plavuši nek si ostavi te pare i ajd bok..... inače tijelo odlično, guza savršena, sise 3 i nešt malo tetovaža...
Mislim si poslije bolje da sam kod kolegice išao možda bih bolje prošao....
Barbara maksimir a sisata nicol
 
Ja sam bio ssd nedavno u harambasicevoj kod plavuse jace s lijepim sisama 4 cca,ugodna bas izmasira ima jake ruke fizio je po struci,samo jbg masaza 400kn oral s gumicom 600kn bez 700kn seks 800kn malo preskupo al fino odradi svoje
U oglasu pise albina tako nesto isto fejk slike al slicna je toj zeni.
 
Ja sam bio ssd nedavno u harambasicevoj kod plavuse jace s lijepim sisama 4 cca,ugodna bas izmasira ima jake ruke fizio je po struci,samo jbg masaza 400kn oral s gumicom 600kn bez 700kn seks 800kn malo preskupo al fino odradi svoje
U oglasu pise albina tako nesto isto fejk slike al slicna je toj zeni.
Kad je meni počela nabrajati cijenu b2b+skidanje(potpuno gola)+komplet na kraju, 1200kn, bilo je hvala lijepa i okret prema vratima. Žena je debela i previše stara za te cifre.
 
Bio je prije još jedan oglas kojeg duže već nema na PO, "Anamarija" ak se ne varam. Iza Arene je bila (jaruščica). Iznajmljen stan....Cura je bila isto plava, zgodna i ljubazna, oko 25g. Lijepo tijelo i odlična b2b masaža, ali u tangama i samo ručni završetak.....
Jel možda sad pod kojim drugim oglasom ak netko zna i ak je netko dobio nešt više od ručnog?
 
bio kod ove jucer...
092/329-7751

slike mi izgledale dobro al razgovor s njom na telefonu kompliciran, prvo mi poklopila, pa me opet zvala... dogovorili se za predvecer, sat vremena, s dogovorom da bude malo dominantna... kad sam bio blizu nje, trazila me da joj kupim na kiosku bonove... (???)

docekala me u nekim spicastim stiklama, spavacici i najlonkama, uzela lovu i bonove i poslala pod tus. cekala me na kaucu i pocela ispitivati totalne gluposti i onda mi rekla da joj lizem nozne prste, noge i picu. onda je isao 69 na kaucu gdje me prvo pitala jel okej piss u usta i zatim mi ga je i dala. poslala me da si isperem usta i onda me zvala u drugu sobu s krevetom gdje je opet isao 69, prvo me zajahala s kondomom pa kak nisam mogao svrsiti dosta dugo skinula je kondom... na kraju sam jos i dvaput svrsio u njoj pa ju i lizao poslije tog. :/
Jako pametno
 
Cuj ovog jazavca malog dezurnog, a ko si ti ovdje da bi tebe itko trebao slusat i slijediti tvoje upute kako koristiti forum? Ako covjek zeli nesto napisati i pitati neka napise, a ti mozes samo cvrkutati dalje po svom
Covjek ti želi samo poručiti jednu stvar…
Puno ljudi ovdje je dalo puno svojih novaca da bi pronašli eventualno nesto odgovarajuće…
A isto tako ima puno ljudi…koji se vode za tuđim recenzijama,a nikad nisu napisali istu…
Teško da ce ti netko dati detaljan uvid u ono kaj je on platio svojom lovom,ako nisi zaslužio to svojim ponašanjem na forumu…
U prevodu,moras nekaj dati da bi dobio…😃
 
Jel ko bio na uglu Harambasiceve i Kozarcaninove (trg kennedy, Pošta) kod nadrkane plavuše istetovirana malo?
Neznam da li još radi i da li je koji oglas njezin, ali ne bih htio opet naletit na nju.
To je bilo prošle godine.. dogovorio b2b masažu za 400. Odmah se skinula, odljepila prvo uložak sa gaća😅, ja na trbuh i čim smo počeli pričat tko je otkud već je počela gunđat, žalit se na cijeli svijet, da ona ne misli do radit bla bla....
Kak sam ležao na trbuhu, ruke iza dodirnuo sam joj nogu.....jebote ko da ju je krava polizala.... da kaj si ja zamišljam dirat ju po pički!!?? Počela se brisat sa vlaznim maramicama po p...... i skoro pa vikat na mene..... pitam ju koji ti je k.....pa dodirnuo sam ti nogu....halooo.....onda sam se okrenuo počela ona drkat, naravno meni se ne diže, a ona i dalje melje i zanovijeta. Onda sam popizdio reko to tak nebu išlo, da bi mi trebala vratiti pola para i odo ja.... onda je dosla neka SISATA kolegica vidit šta je bilo.... Reko sam plavuši nek si ostavi te pare i ajd bok..... inače tijelo odlično, guza savršena, sise 3 i nešt malo tetovaža...
Mislim si poslije bolje da sam kod kolegice išao možda bih bolje prošao....
Bio prije 2 i pol godine. Mlada, jača, kovrčave kose. Nisam bio u Zg duže vrijeme. Mislim da ne raditi više tu. Masaža i odličan HJ, 400Kn.
 
Ne. To nisu one.
Nicol i tq barbara su otisle iz harambasiceve,sad kolko vidim oglase solo rade negdje isto u blizini nemam pojma ma to su za mene glumice nabijaju cijene nit orala nit b2b nista samo stoji bleji u prazno izdrka i to onako bahato msm cudim se stvarno da joj netko jos nije izbio zube haha
 

Bio danas oko 3. Bilo je top. Zgodna cura, ok sise 3, mala i plava 30 god. B2B sa ručnim završetkom. Dobra je bila masaza ali lada ga je krenula drkati sisama i udarati se po dojkama sa karom osvojila me. Svakako preporučujem. Jedina zamjerka jer nije za seks, barem samnom. Možda nekome drugom uspije. Šteta 400 naših za pola ure, sat nisam ni pitao.
 
300

Bio danas oko 3. Bilo je top. Zgodna cura, ok sise 3, mala i plava 30 god. B2B sa ručnim završetkom. Dobra je bila masaza ali lada ga je krenula drkati sisama i udarati se po dojkama sa karom osvojila me. Svakako preporučujem. Jedina zamjerka jer nije za seks, barem samnom. Možda nekome drugom uspije. Šteta 400 naših za pola ure, sat nisam ni pitao.
300 ne 400 za pola ure*
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh