ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bespredmetno je raspravljati o sexu bez zastite jer samim time sto koristite ove usluge (bez obzira sa ili bez zastite) izlazete se riziku i toga bi trebali svi biti svjesni. Sta vam znaci to sto vam je covjek rekao da se sexa bez kondoma sa određenim curama ,sta je s onima za koje ni niste culi da to rade ili sa ekipom koja cita i suti ,a također konzumira bez zastite. Ne odobravam ali treba biti svjestan rizika i paziti se. Vecini tih cura novac je jedina motivacija i malo koja nece pokleknuti na malo vise novca. Vecina cura konzumira i 10-ak klijenata dnevno ,neke i vise. Primjer ,sjecate se Adriane sa Vrbana kod Pointa ,imala ih je 15-ak dnevno ,sama ona mi je to rekla. Koliki su joj svrsili među sise ili u usta ,mislite da se tusirala iza svakoga. pa samo bi se obrisala ,a mnogi od vas su bili kod nje i jebali je među sise ili vam je pljugala. Rizik je uvijek prisutan.
Mislim da si opisao sustinu tj. bit ukratko. Jednostavno je sve ovo prljav sport...
Ona prica da je veca opasnost od neke curke iz kluba i to ne pije vodu. Matematika kaze da kurva godisnje izmjenja oko 700-800 muskaraca. I tu se sva prica zavrava. Pa sama Pantera mi je rekla da obicno ima oko 6 dnevno, kaze da je za jedan dan znala odradit i po 11 likova.
 
Ako je rizik za nekoga tko ide jednom tjedno ili mjesecno, uz to koristi kondom
Kakav je onda rizik za njih koje imaju po pet ili deset njih dnevno i tako svaki dan?
Vec bi sve pokrepale ili imale takve simptome da im vise ne bi bilo do seksa
Valjda nisu toliko glupe da se ne idu testirat i da ne paze na svoje zdravlje
 
Ako je rizik za nekoga tko ide jednom tjedno ili mjesecno, uz to koristi kondom
Kakav je onda rizik za njih koje imaju po pet ili deset njih dnevno i tako svaki dan?
Vec bi sve pokrepale ili imale takve simptome da im vise ne bi bilo do seksa
Valjda nisu toliko glupe da se ne idu testirat i da ne paze na svoje zdravlje
Na sve taj sport ostavlja posljedice, mislim na zene koje to rade...
99% ali vjeruj bas 99% tih zena je ili na tabletama, bijelom, alkoholu....
Zacarani krug i pakao za njih, vecina to ne izdrzi radit ni godinu ili dvije. Ima svakako i onih koje rade duze od 10 godina, ali te zene imaju vec vidljive psihicke posljedice.
 
jebote, iskustva i recenzije se zove tema, oni raspravljaju o pizdarijama -.-

uglavnom, jučer dođem s puta doma, nešto kontam idem na kavu, ali nisam već dugo nešto tuđe marno.
I sad ja gledam po plavom, bukvalno 5 oglasa i sad zovem redom, kad javi se:


dogovorimo brzo, ženska je na laništu, parkiraš kod plodina tamo kod arene i minuta pješke
kao pola sata 500, sat 800, ja reko ajde pola sata pa ćemo vidjet

poslje sam skonto da je to ona riba kaj je tu netko pisao da pjeva narodnjake hahahaha
da sumiram, nisu njene slike, ne smiješ ništa, dok puši (bez kurtona) ne smiješ je pipnut za kosu, jebanje (nema anal, ne radi to kao više, a šupak vidim poderan), uspio nekako s guza da svršim, otuširao se i paljba

ZA ONE KOJI ŽELE ZNATI VIŠE:
Pričala je da radi u njemačkoj inače (isti posao), sad je tu jer se rastaje, pa treba sredit papire, dok me kao "masirala" što nema veze s masažom je pjevala neke narodne, ispričala mi je uglavnom cijelu svoj životnu priču u tih 6-7minuta dok me masirala, poslije dok sam se tuširao mi je pjevala (to sam ja reko, nek otpjeva jednu od halida) to mi je bio vrhunac večeri hahahaha, poslije mi je još pokazivala sliku nekog svog cda, valjda je prije bila pevaljka od kud znam, ja tamo više ne bi otišao ni drogiran, kunem vam se
 
jebote, iskustva i recenzije se zove tema, oni raspravljaju o pizdarijama -.-

uglavnom, jučer dođem s puta doma, nešto kontam idem na kavu, ali nisam već dugo nešto tuđe marno.
I sad ja gledam po plavom, bukvalno 5 oglasa i sad zovem redom, kad javi se:


dogovorimo brzo, ženska je na laništu, parkiraš kod plodina tamo kod arene i minuta pješke
kao pola sata 500, sat 800, ja reko ajde pola sata pa ćemo vidjet

poslje sam skonto da je to ona riba kaj je tu netko pisao da pjeva narodnjake hahahaha
da sumiram, nisu njene slike, ne smiješ ništa, dok puši (bez kurtona) ne smiješ je pipnut za kosu, jebanje (nema anal, ne radi to kao više, a šupak vidim poderan), uspio nekako s guza da svršim, otuširao se i paljba

ZA ONE KOJI ŽELE ZNATI VIŠE:
Pričala je da radi u njemačkoj inače (isti posao), sad je tu jer se rastaje, pa treba sredit papire, dok me kao "masirala" što nema veze s masažom je pjevala neke narodne, ispričala mi je uglavnom cijelu svoj životnu priču u tih 6-7minuta dok me masirala, poslije dok sam se tuširao mi je pjevala (to sam ja reko, nek otpjeva jednu od halida) to mi je bio vrhunac večeri hahahaha, poslije mi je još pokazivala sliku nekog svog cda, valjda je prije bila pevaljka od kud znam, ja tamo više ne bi otišao ni drogiran, kunem vam se
🤣 Da si čitao prije i vjerovao ne bi ni prvi put
 
🤣 Da si čitao prije i vjerovao ne bi ni prvi put
apsolutno se slažem s tobom, međutim, znaš u čemu je problem, ja kad sam u tom fazonu, onda dok vozim prema gradu zovem, nemam vremena istraživat tu na forumu jel pisao tko kaj o toj koja je taj dan objavila :S ali definitivno bi trebao to početi, iako sam reko da neću više ići kod ovih kurvetina s plavog, ali pingam ove agencije jel imaju kaj novo, ili nemaju ili je nekaj bezveze, pa onda nedam 200 eura, ali eto, svejedno pojedem govno -.-
 
Volio bi stvarno ovdje pronaci pravog svejeba. Dakle lika koji moze jebati apsolutno bilo sto s plavog. To bi bilo zanimljivo onako znanstveno prouciti i cuti ga sto kaze o tome
 
Bespredmetno je raspravljati o sexu bez zastite jer samim time sto koristite ove usluge (bez obzira sa ili bez zastite) izlazete se riziku i toga bi trebali svi biti svjesni. Sta vam znaci to sto vam je covjek rekao da se sexa bez kondoma sa određenim curama ,sta je s onima za koje ni niste culi da to rade ili sa ekipom koja cita i suti ,a također konzumira bez zastite. Ne odobravam ali treba biti svjestan rizika i paziti se. Vecini tih cura novac je jedina motivacija i malo koja nece pokleknuti na malo vise novca. Vecina cura konzumira i 10-ak klijenata dnevno ,neke i vise. Primjer ,sjecate se Adriane sa Vrbana kod Pointa ,imala ih je 15-ak dnevno ,sama ona mi je to rekla. Koliki su joj svrsili među sise ili u usta ,mislite da se tusirala iza svakoga. pa samo bi se obrisala ,a mnogi od vas su bili kod nje i jebali je među sise ili vam je pljugala. Rizik je uvijek prisutan.
Pa ako ima 10 klijenata dnevno, uzmimo neku srednju cifru od 400 kn, ispada 4000 kn na dan. Nek mjesecno odradi 20 dana, a moze i vise naravno, to je 80 000 kn. Pa kolko moras bit retardiran da ti to nije dosta nego das svakakvim klosarima da te jebu bez kondoma i svrsavaju u tebe? Nek ih nema 10, nego 5 to je opet 40 000 kn. A ima ih sigurno vise jel kod koje god sam bio sam morao cekat neko vrijeme da budem na redi ili im je mob stalno zvonio. Da ne kazem o curama koje uzimaju i 600 i vise kuna. Jos je najbolje ovim maserkama, rizik za zdravlje nikakav a lova kapa. Ove nabrojane kaj se jebu bez kondoma nebi stapom taknul. Ne zgrazam se tolko nad vama koji ih jebete bez kondoma, nego njoj koja to radi i nije svjesna rizika ili ju jednostavno boli kurac.
 
Pročito sam svašta na ovom forumu, al zbilja nisam pročito niš o tome da se neko zarazil...možda stariji korisnici znaju nešto više(i nije spam nego se isto radi o iskustvima i rec u zgu)
 
Pročito sam svašta na ovom forumu, al zbilja nisam pročito niš o tome da se neko zarazil...možda stariji korisnici znaju nešto više(i nije spam nego se isto radi o iskustvima i rec u zgu)
Zar stvarno misliš i vjeruješ da će netko tko se zarazio da će o tome da piše na ovom forumu?
Pa siguran sam da se,a sigurno da je, netko zarazio da nisu namjerno htjeli reci kod koje i kad su se zarazili vec su namjerno šutili tako da i drugi odu kod nje i da se oni isto zaraze, jedino je onaj jedan priznao da je bio kod brinete 37 i da se zarazio, jednostavno je nemoguce da se nikad nitko ni kod jedne nije zarazio, mozda likovi imaju HPV a ni ne znaju da imaju jer isti nema simptome kod nas muskih
 
Ako netko neşto pokupi kod cure prvo bi mu trebalo biti da ju obavjesti! Nekih spb-a žene ćak ni primjete, tako da veselo daljemrade, a ful su infekcijozne.

Kao drugo bila bi dužnost da čovjek stavi post na forum, kod koje je nešto pokupio.

U svakoj drugoj zemlji sa paysexforumima to mušterjie rade (obavjest u oba smjera), samo ne u Hrvastkoj!
 
Bok decki ja sam iz Pule ovdje je katastrofa nis za tucati nema tak da u Petak dolazim u Zg pa bih vas molio nesto provjereno u blizini kolodvora da mi preporucite molim vas😁
 
Bok decki ja sam iz Pule ovdje je katastrofa nis za tucati nema tak da u Petak dolazim u Zg pa bih vas molio nesto provjereno u blizini kolodvora da mi preporucite molim vas😁
Zapadni kolodvor? Glavni kolodvor? Autobusni kolodvor?

Ozbiljno. Ajde prolistaj malo ova thread i onaj "jel bio tko. Nemoraš iz početka, ali barem 25 stranica unatrag. Jer do sad si samo postavljao pitanja lil žicao broj(eve)

Do petka imaš još malo vremena... :p
 
Zapadni kolodvor? Glavni kolodvor? Autobusni kolodvor?

Ozbiljno. Ajde prolistaj malo ova thread i onaj "jel bio tko. Nemoraš iz početka, ali barem 25 stranica unatrag. Jer do sad si samo postavljao pitanja lil žicao broj(eve)

Do petka imaš još malo vremena... :p
Pitam zato sto nisam iz Zg i nemam vremena mnogo samo dva tri sata a teren oko autobusnog i zeljeznickog glavnog najbolje poznajem. U svakom slucaju hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh