ZAGREB - Iskustva & recenzije

Decki jel se neko sijece one picketine sa sopota mislimda se Nina zvala,crnka onak cura malo punija velike sise dobro dupe i jebala se luda
Jel neko zna o kojoj pricam?
 
Ava - nekada Ewa


092/406-3539


Ava je isto dugo na sceni , nekad se oglašavala kao Ewa .
Lokacija : Kvatric - Domjaniceva

Maserka:
- rane 40-te , tamnoputa , visina jedva 165cm , možda i niza , manja guza, cice 2
- talijanski tip žene
- mali stan sa stolom u kuhinji , iza prostor s madracom na podu za B2B i akciju
Ponuda :
- masaža na stolu s ručnim HE 200 , 30 min
- masaža na stolu s oralom 400
- B2B na madracu , oral i sex 400-600 (stvar dogovora)
- masira gola u B2B varijanti , klizi nauljenom tijelom potpuno gola
- oral bez kondoma
- sex traje dok nije gotovo , nema žurbe

Zaključak :
Preporuka za one koji žele solidnu masazu na stolu , žena fakat masira , a radi i sve ostalo isto kao i Sara na Sv. Duhu . Tko nije probao , vrijedi otići na opuštanje , žena definitivno zna sto radi .
Ja posjećujem Avu od ljeta ove godine. Izgleda da smo kliknuli, jer svaki posjet kod nje je intenzivniji od prošlog. Došli smo na nivo ćistog GFE u punom. Poljubci, senzualno nježni dodiri da mi se ježi koža i stvarno izvrstan seks bez źurbe. Kod nje kao da vrijeme stane. Poslije seksa još ležimo skupa, mazimo se i prićamo o svemu i svašta. A plus toga i zna fakat lijepo masirati. Prije par dana je variirala tako dobro masažu da me zamuntalo malo kad sam stao na noge.

A sad ono najzanimljivije. Ava ima lijepe mišiće. Nije bilderica, ali se vidi da trenira. Zbog toga i zato jer je po meni pristupaćna gospođa, dobro masira i super se seksa idem rado k njoj.

Topla preporuka!
 
Vruca i nezasitna bucka..zna tko sta o njoj kakva je kaj radi sve cijena?nemogu oglas nikako nac
Ajde molim te prije nego sto pitaš pokreni google tražilicu. Pod kjućnim riječima "oglasnik nezasitna bucka" ovaj rezultat bio izbaćen:


Oglas je istekao ali još uvijek u datoteci.

Pozdrav
 
Ja posjećujem Avu od ljeta ove godine. Izgleda da smo kliknuli, jer svaki posjet kod nje je intenzivniji od prošlog. Došli smo na nivo ćistog GFE u punom. Poljubci, senzualno nježni dodiri da mi se ježi koža i stvarno izvrstan seks bez źurbe. Kod nje kao da vrijeme stane. Poslije seksa još ležimo skupa, mazimo se i prićamo o svemu i svašta. A plus toga i zna fakat lijepo masirati. Prije par dana je variirala tako dobro masažu da me zamuntalo malo kad sam stao na noge.

A sad ono najzanimljivije. Ava ima lijepe mišiće. Nije bilderica, ali se vidi da trenira. Zbog toga i zato jer je po meni pristupaćna gospođa, dobro masira i super se seksa idem rado k njoj.

Topla preporuka!
Moze li malo vise informacija, koliko ima godina, grudi, cijena...
 
Ja posjećujem Avu od ljeta ove godine. Izgleda da smo kliknuli, jer svaki posjet kod nje je intenzivniji od prošlog. Došli smo na nivo ćistog GFE u punom. Poljubci, senzualno nježni dodiri da mi se ježi koža i stvarno izvrstan seks bez źurbe. Kod nje kao da vrijeme stane. Poslije seksa još ležimo skupa, mazimo se i prićamo o svemu i svašta. A plus toga i zna fakat lijepo masirati. Prije par dana je variirala tako dobro masažu da me zamuntalo malo kad sam stao na noge.

A sad ono najzanimljivije. Ava ima lijepe mišiće. Nije bilderica, ali se vidi da trenira. Zbog toga i zato jer je po meni pristupaćna gospođa, dobro masira i super se seksa idem rado k njoj.

Topla preporuka!
Ta zena je jos 2017 godine imala preko pet banki, tad je operirala sa larom i onom danielom sta se hebe sa ciganom na tresnjevci. I lara mi je rekla koliko godina ima. I faca joj je oronula i tad bila. Recenzije su vam totalno promasene. Problem je vjrvt u tome stari ljudi recenziraju i vama je to valjda vrh pa ne vidite realnu sliku.
 
Pozdrav ljudi
Mislio sam skoknut ovih dana u mađu na akciju
Ali me interesira nešto drugo
Prije 2 godine sam bio u Njemačkoj i sad unazad 2 godine nisam prelazio granicu nikako
A trebao bi ili nebi trebao to nisam siguran pošto mi nitko ništa nije javljao imati nekih dugova u Njemačkoj
Pa ne znam dali mi to predstavlja problem prilikom prelaska granice u mađu ?
 
Ta zena je jos 2017 godine imala preko pet banki, tad je operirala sa larom i onom danielom sta se hebe sa ciganom na tresnjevci. I lara mi je rekla koliko godina ima. I faca joj je oronula i tad bila. Recenzije su vam totalno promasene. Problem je vjrvt u tome stari ljudi recenziraju i vama je to valjda vrh pa ne vidite realnu sliku.
Ja sam bio prije par mjeseci. Nije mi se cinilo da ima bas 50, starija je. Fkt je mrsava i meni se to ne svidja. Ocrtavaju se plocice na trbuhu i vidi se da je u treningu. Masaza je bila oke, tu nemam kaj rec i zenska je fkt napaljena, ona mene nagovarala da ju sevim i bez doplate i svega.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh