ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo da i ja stavim svoju prvu objavu.
0976551461
Mala plavuša, godine i jesu tu negdje oko 30 god.
Dogovor samo preko WhatsApp-a, lagan.
Pola sata 500, 1h 900.
Kad dodes ponudi te sa picem, dogovorite uvjete i akcija.
Oral bez, sex sa, tko zeli moze i bez, doplata 200.
Oral joj je dobar 7/10, sex onako nije nis posebno, ne voli bas mijenjat poze 6/10, izgled 6/10.
Ako se roka bez, nema šanse. Napokon recenzija o nekoj novoj, hvala.
 
jebali je cigani šiptari svi živi ima i dijete tko zna s kim nema donje zube kosu valjda pere 1put mjesećno cura je odron žešći u ponudi tako da joj onaj oglas druženje sa mladom zgodnom plavušom nikako ne prolazi
 
to ova mateja sa Črnomerca do sad nije imala prostor preko nje su svakakvi prošli tako da se nadam da nisi uzeo bez kondoma sex za 200kn više...dali ti je dala svršavanje u usta
Pa i ja sam je dero bez... I šta će sad bit? Hoću umrijet ili šta? Tko se boji pičke, nek se ne bavi ovim.
 
Pozdrav ekipa, sutra sam u zagrebu, moze li neka preporuka, po mogucnosti GFE(ljubljenje), moze i milf. Hvala unaprijed
 
Ma ljudi moji jeste li normalni. NA P.O. oglasniku cca 300 oglasa većina se ponavlja po 2-3 puta neke cure imaju po 2-3 oglasa pa izračunajte to vam je nekih max. 40-50 cura na grad Zagreb a svaki dan u ZG. bar tisuću poslovnih ljudi željnih zabave i sa ne baš malim dnevnicama. Zato su cure takve jednostavno zakon ponude i potražnje.
Ne slažem se jer po meni su ove s PO velikom većinom za radničku klasu i studente i velikom većinom takvi ljudi koriste takvu uslugu koja je na PO. Poslovni ljudi kako kažeš i s puno para ne traže tamo, a i ne moraju tražiti jer im se već sve nudi kroz elitne usluge i instagram djevojke i sigurno se ne bi zajebavali s ovima iz PO i trošili vrijeme i živce.
 
Ne znam dali sam na pravom mjestu ali ako mi netko u PM lupi broj od neke Milfice 40+ koja se bas ne oglasava u PO bio bih mu zahvalan i oduzit cu mu se ,obecajem.moze biti i skuplja od normalne tarife.stvarno cu biti ograničen sa vremenom ,neda mi se zivkati pola grada
 
Netko bio?
 
Evo da i ja stavim svoju prvu objavu.
0976551461
Mala plavuša, godine i jesu tu negdje oko 30 god.
Dogovor samo preko WhatsApp-a, lagan.
Pola sata 500, 1h 900.
Kad dodes ponudi te sa picem, dogovorite uvjete i akcija.
Oral bez, sex sa, tko zeli moze i bez, doplata 200.
Oral joj je dobar 7/10, sex onako nije nis posebno, ne voli bas mijenjat poze 6/10, izgled 6/10.
Prestrašno što je nekom dobra pička,posjeti okulista i testiraj se da vidiš kaj si pokupio od nje
 
Ovako, neko je prije nešto vremena uz broj moba, recenziju postavio i ovu sliku gđe i koliko se sjećam radi oko Kvatriča.
Broj ssam zapisao ali sad se više ne sjećam detalja usluge a i gđa mi izgleda ozbiljno pa ako ko zna gdje se o njoj pisalo da mi prosljedi. Po broju tražilica mi neda rezultate...

Screenshot_20211228_152545.jpg
 
Ovako, neko je prije nešto vremena uz broj moba, recenziju postavio i ovu sliku gđe i koliko se sjećam radi oko Kvatriča.
Broj ssam zapisao ali sad se više ne sjećam detalja usluge a i gđa mi izgleda ozbiljno pa ako ko zna gdje se o njoj pisalo da mi prosljedi. Po broju tražilica mi neda rezultate...

Pogledajte prilog 3336
Ajme hahaha oprosti al ovo je urnebes
 
Ovako, neko je prije nešto vremena uz broj moba, recenziju postavio i ovu sliku gđe i koliko se sjećam radi oko Kvatriča.
Broj ssam zapisao ali sad se više ne sjećam detalja usluge a i gđa mi izgleda ozbiljno pa ako ko zna gdje se o njoj pisalo da mi prosljedi. Po broju tražilica mi neda rezultate...

Pogledajte prilog 3336
Nemoj se naljutit i nemojte mi sudit, ali ja sam pomislio da je ovo gospodin.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh