ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ako si stariji od nje, a za tebe juzim da jesi onda mogu tu izjavu shvatiti, meni koji sam mladi od Anje je bilo 2 puta fora poslije vise nije. I to onda kad je btb bio 300 a keks se jos mogao dobiti nakon par puta za 400... mislim da sam taj zadnji put i mogao dobiti keks samo da sam pitao jer je inzistirala da madrac bude dolje i skinula je gacice sto prvi put nije... Alto bjase davne 2017 god, i opet glupo je usporedivati klinku od 20 god sa MIlF od 40 i
Koje su po tvom misljenju najljepse sa PO do 30 god max.Nema mi smisla ici kod 40+ kad nemam ni 25.Proba sam Elenu-sexy mackica i dobra je ali je usluga slaba pa bi proba neku drugu.
 
vrag mi nije dao mira jer mi taj glas babe od 70 godina koja puši 3 kutije cigareta prek telefona zvučao poznato, i bogami je. radi se o mery koja je prije 2-3 godine operirala na malešnici, razlika je što je sada crnka i izgleda zdravije i nemaš dojam kao da je na nekim opijatima, godine su vjerojatno stvarne, u faci je slatka, sise neke dvojkice al predivnog oblika i čvrste, sama usluga nije neka, pušenje je osrednje nakon kojeg navlači gumicu i biraš pozu, najveći minus je što šuti tokom odnosa, nema nekog stenjanja nit dirty talka, ko da jebeš lutku, pičić joj se razradio kroz ovih par godina pa nije više onako uska, po stanju čmara rekao bih da je i on u igri premda nisam pitao. stan je apartman, solidno izgleda, miljama bolje od one derutne rupe na malešnici, jedino što je pokraj zgrade kafić i ko za kurac je pred ulazom stajala konobarica jer je bila na čik pauzi, pa i nije neka diskrecija. pol sata je bilo 400 kuna, plus joj je što je mlada i ima tu neku teen vibru, da se više uživi i potrudi bila bi jedna od boljih na oglasniku. vjerojatno ću opet ponoviti kad mi sperma udari u glavu i zaželim se nečeg mlađeg iako mi je u toj kategoriji laura pa čak i leticija bolja opcija.
 

Lokacija Kajzerica, lijep, novi uredni apartman.
Mlada cura, nisu njene slike ali slicna izgledom rekao bih ali ne toliko utegnuta.
Docekala me frisko otusirana sa rucnikom oko sebe, meni ima lijepo tijelo u licu je slatka, komunikativna je i ljubazna.
Akcija u sobi, krevet ok ona super pusi, bas lijepo to radi, i ako nemam obicaj nju sam pitao da je lizem,jako je uska, uredna mirisljava, mazi te dok to radis imas osjecaj kao da si s gf.
Akcija sa kondomom, sama je krenula gore, ima lijepe pokrete kukovima, ljubila me po vratu, dodirivala, poljubila bas gf dozivljaj neki, zavrsetak je bio u doggy pozi svrsio u kondom, dok je jebes mazi te po jajima.. nakon toga ostali pricati jos 20 minuta sigurno meni je bilo jako lijepo iskustvo..
Cijena 400 pola h
 

Lokacija Kajzerica, lijep, novi uredni apartman.
Mlada cura, nisu njene slike ali slicna izgledom rekao bih ali ne toliko utegnuta.
Docekala me frisko otusirana sa rucnikom oko sebe, meni ima lijepo tijelo u licu je slatka, komunikativna je i ljubazna.
Akcija u sobi, krevet ok ona super pusi, bas lijepo to radi, i ako nemam obicaj nju sam pitao da je lizem,jako je uska, uredna mirisljava, mazi te dok to radis imas osjecaj kao da si s gf.
Akcija sa kondomom, sama je krenula gore, ima lijepe pokrete kukovima, ljubila me po vratu, dodirivala, poljubila bas gf dozivljaj neki, zavrsetak je bio u doggy pozi svrsio u kondom, dok je jebes mazi te po jajima.. nakon toga ostali pricati jos 20 minuta sigurno meni je bilo jako lijepo iskustvo..
Cijena 400 pola h
Cura je osrednja. Velike cice, guza joj nije nešto, mala škemba. Gradja tijela joj uopće nije kao na slikama....
Pica razvaljena. Prije nije baš držala do higijene, možda se to sada promjenilo.

Komunikativna i ljubazna jest, možda i malo previše, a primjetio sam i da laže. Ne za godine, već za neke banalne stvari koja sama spominje i onda ako dođeš idući put ima skroz drugu spiku. Sasvim nebitno za uslugu, ali primjeti se.

Možeš je i ljubit i lizat, šta hoćeš, ne gleda na sat i po meni, daje jedan od najboljih bj-a kad hoće s tim da ne smiješ u usta svršit. Draži jaja, fino zaslini, dobra je u tome. Nije baš u formi pa se brzo umori kada jaše.

Inače, to vam je djevojka o kojoj se pisalo u prvom postu ove teme. I to jako negativno. A sad vidim da se piše pozitivno. Procjenite samo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh