ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ne da komplicira nego pametuje i komplicira!!!!

po mojem iskustvu zene s balkana imaju tendencije za komplicirati , tesko se dogovoriti ,muljaju, sam dogovor onda te vozaju pa posalju nekada ispred zgrade nazad, gledaju na sat, glume , samo da zarade što brze , malo koja se trudi i zaista je dobra, tuzno , jos je gore nego sto je bilo

a da ne govorim neke koliko znaju biti bahate i stan smrdi higijena uh, treba imati srece
 
Proucio vecinu recenzija i iskustva pa jos zadnje pitanje, za prvi odlazak na b2b masazu dvoumim se izmedu slatke lucije i sare ( milfica koja radi na Ilici ), dok nakon toga za prvi odlazak do kraja :) dvoumim se izmedu crne pantere i njezne i mazne, pa ako jos netko ima koristan savjet ( znam da je sve stvar ukusa al posto je ovo prvi put cisto je stvar pristupa i svaceg neceg jos sto moze poc po krivu a nadam se da nece pa da izbjegnem ako je moguce) hvala
 
Pozdrav svima, novi sam u sportu pa evo par recenzija

Istetovirana jaca cura, bio kad je tek pocela kao masazu s oralom pola h za 400, vrhunski moram priznati, cak nije gledala na sat, ostao duze

Izbjegavati, uzivo nema veze sa slikama, 400 pola sata, losa akcija, p razvaljena
 
Pozdrav svima, novi sam u sportu pa evo par recenzija

Istetovirana jaca cura, bio kad je tek pocela kao masazu s oralom pola h za 400, vrhunski moram priznati, cak nije gledala na sat, ostao duze

Izbjegavati, uzivo nema veze sa slikama, 400 pola sata, losa akcija, p razvaljena
Poštovani,
jako loš pokušaj diskreditacije.
prije bih rekao da je obrnuto od napisanog.
u svakom slučaju, cura pod Ćao nije razvaljena, akcija je odlična, oral više nego dobar. Ima moju preporuku.
Vip The Quenn nisam probao.
Pozdrav.
 
Pozz ekipa imam jedno pitanje, znam da je bilo vise puta prije jos postavljeno ali jebiga.

Ugl zanima me znate li ima li koja da daje anal a da nije sad bas neka raspala, da se isplati otic, inace a i od ovih koje su trenutno na PO. Hvala.
 
Pozz ekipa imam jedno pitanje, znam da je bilo vise puta prije jos postavljeno ali jebiga.

Ugl zanima me znate li ima li koja da daje anal a da nije sad bas neka raspala, da se isplati otic, inace a i od ovih koje su trenutno na PO. Hvala.
ege leis a mozda bi baka marica dala anal za dobru ponudu. ako nades bas javi kakve su cijene ja nemogu naci nista za manje od 800 kn pola h s tim da znas vec kako je to ne mozes stemati guzu 30min nego cura izdrzi max 10 min a ne izdrzim ni ja i onda mi je to puno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh