ZAGREB - Iskustva & recenzije

Koliko su djevojke s PO dostupne vikendom, konkretno subotom poslijepodne, recimo oko 15-16h ? Vidio sam da je netko negdje u nekoj od tema pisao da nešto baš i nisu dostupne vikendom
Gledas kad je oglas objavljen. Piše datum objave ako je objavljen u subotu nazovi i ak se javi pitas. Al ako oglas nije objavljen subotom vjerojatno nisu dostupne. Jedino uvijek dostupne vikednom su ove strankinje na ege, al te su 1h 180,200€ pa neke su i oko 250-300€ kako koja.
 
0923922310

Plavooka slatkica je baba od 60 godina, sa škembom i 3 šlaufa oko škebe. Odvratna u 3pm...
Pusenje 2 minute, jebanje minutu i minuta dok sam joj izdrkao u usta.
Brzo se obukao i evakuirao se od tamo.
Cijena 400kn pola sata 🤮🤮🤮🤮
 

Prilozi

  • Screenshot_20211008-220535_Chrome.jpg
    Screenshot_20211008-220535_Chrome.jpg
    544,1 KB · Pregleda: 356
Care, uz dužno poštovanje. Ja da napišem na forum da sam gurnuo kurac u hrpu stajskog gnoja oped bi se naslo deset budala koji ce na to reci kako su i oni i kako im je bilo bas ugodno i toplo za kurac i kako su dobro svrsili...
Ali care nemozes napisati 60god kad je zenskoj 40...a o ukusima se neraspravlja
 
Viki 29??? Ja imam 27 godina....

Care ona ima cca 33 god.

Pitao sam je koliko ima godina, rekla je da ima izmedu 25 i 35 ovisno kako se našminka.
 
*55 godina ako inzistiras na tome.... ispod toga ne spustam cifru.... plaonta price je da se radi o osobi koja ima 2.5x puta vise godina nego na fotografiji u oglasu inda kolege koje ocekuju mladu picku ne trose vrijeme i novac na odlazak kod baba.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh