ZAGREB - Iskustva & recenzije

Da i ja konacno stavim nekoliko recenzija, možda nekom ponogne:
EGS
Od domacih cura
1.Ema -
Izgleda ok 7, žena iz kvarta 40 ak godina, performans 8/10 sve osim anala i ne gleda na sat, cca 1,45h 2000 kn - preporuka simpatičan
2. Bonnie
Izgled 7, blizu 50, performan 7 sve ok ak nešto smeta
1,15h s hotelom ukupno 2200 kn
Prekomplicirano, ne ponavljam

3.Alina
Ruskinja
Izgled 9, performans 9, 13000 kn 1h
Isplati se ponoviti, drugi put 1300 kn gotovo 2h, uz ok engleski i Small talk
Apsolutna preporuka
4. ZOI
Ruskinja
Izgled 9, performans 9, 1500 kn 1h
Pomoviti cu sigurno
5.Luzia
Apsolutni favorit, ima ono nešto više u očima u svemu meni 10/10 sve. Uvijek je korak ispred tebe, kao da zna što misliš.
Uzeo 1h pa ju pitao da li je moguće odmah produzit, da ne duljim 2h 2000 kn uz osmijeh ostavio sam 2200, nisam imao više kod sebe. To sve govori.
Vrh.
PO
1. ELENA
Kao što je već rečeno. Za PO ok je, niža, malo punija, 23 cca ne debela ali ni malo kreativnosti ni volje za to što radi. Izgled 7, performans 4, 400 do 500 kn pol sata u ne bog zna kaj uredno prostoru. Bio dva puta, mislim prvi put bila odsutna ( 500 kn) pa joj dao šansu drugi put (400) a ono sve isto. Najrađe bi da ostavi pare, sam izdrkaš i odeš za 15 minuta
2.Viky
Meni osobno premršava na granici anoreksije cca 30 ali mi je teško procijeniti, izgled 6/7, performans 7, daje sve od sebe, bila mi je bolja prije silikona, sad mi karikaturalna, mršava i dva balona koji smetaju.
Sve u svemu prolaz zbog truda
3. Marina Ds
40 i koja mi se čini, ok izgled 7, performans 9, žena zna po što si došao i to ti se trudi pružit, ne požuruje, 800 kn 1h, potpuno opravdana cijena

Za ostale kod kojih sam se okrenu na vratima drugi put, imam sastanak u 2,15👍🤗🤗
 
Ima neka tajna ili koji vrag za dobit Marinu DS?

kad god nazovem, javi mi se ona sekretarica sa automatskom porukom - “Dobili ste Marinu, radim od 09-15h”

nikad nju pa za napraviti dogovor, a bas bi otišao da probam 🤷🏻‍♂️
 
Isao kod viky bas da provjerim novitete.
Big lajk. Nisu prevelike, taman, jos ce malo pasti s vremenom i izgledati prirodnije malo.
Nestao je znaci jedan jedini minus kod nje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh