ZAGREB - Iskustva & recenzije

Zovem sad Panteru da mi da da joj razvalim pak, veli ona da ne bi baš i u pola razgovora kaže, ajd bok, moram se javiti, stigao ovaj mali.
Meni slićno. Zovem rano ujutro (žena hoda, valjda prema lokaciji), kažem ja njoj da bi došao. Kaže ona, da ju nazovem pola sata prije nego što krenem.

Dobro.

Da budem brže na lokaciji postavim se u središću blizu Turinine (tamo je već bila, da mogu ako treba brzo do Zapruđa) i zovem ponovo. To je 11 sati.

Javi se, kažem da sam krenuo i da mogu biti za pola sata kod nje.

Malo zadihana kaže da nek nazovem "poslije", da ima "nekakvog posla".

Šta žena smatra pod "poslije" će zakopati sa sobom.

Zovem u razmaku od nekih 20 minuta/pola sata (valjda bude "odradila" jednom. Sve do negdje prije pola tri (ćitavo vrijeme sam vani!).

Ne javlja se (samo zvoni).

Popizdio sam i ptišao sam kod Ave. I bilo opet super. O ukusima se ne raspravlja.

Kaj Pantera (Nives) uvijek vuće ljude tako za nos???
 
koji se kurac javljaš ako nemaš šta pametno za reći
Ej aj smiri doživljaj. Imaš 5 postova koje si poslao na ovom forumu. U 3 pitaš za sex bomb, u jendom tjeraš ovog u kurac i u jednom nešto ne razumiješ.
Ovo je tema za recenzije. Ako ne misliš pisat recenziju je piši ovdje. Spamaš. Dobro i pametno ti je čovjek reko. Zato mir i lijepo se ponašaj.
 
Meni slićno. Zovem rano ujutro (žena hoda, valjda prema lokaciji), kažem ja njoj da bi došao. Kaže ona, da ju nazovem pola sata prije nego što krenem.

Dobro.

Da budem brže na lokaciji postavim se u središću blizu Turinine (tamo je već bila, da mogu ako treba brzo do Zapruđa) i zovem ponovo. To je 11 sati.

Javi se, kažem da sam krenuo i da mogu biti za pola sata kod nje.

Malo zadihana kaže da nek nazovem "poslije", da ima "nekakvog posla".

Šta žena smatra pod "poslije" će zakopati sa sobom.

Zovem u razmaku od nekih 20 minuta/pola sata (valjda bude "odradila" jednom. Sve do negdje prije pola tri (ćitavo vrijeme sam vani!).

Ne javlja se (samo zvoni).

Popizdio sam i ptišao sam kod Ave. I bilo opet super. O ukusima se ne raspravlja.

Kaj Pantera (Nives) uvijek vuće ljude tako za nos???
Pa sad sam i ja zainteresiran za Avu.
Pitanja:
Prima u sve rupe ?
Finale u usta ?
Guta ?
 
Zna li itko išta o ovoj osobi:

Sex bomb


forum.ljubavni-oglasnik.net
forum.ljubavni-oglasnik.net
Evo da te spasim muka, 150 kila zive vage, sise ko dve boksacke vrece, picku od trbuha ne vidi. Nisam bio i ne bi posjecivo takav tip cura, ali imo sam prilike vidjet fejs i blokirat da ne vidim to vise
 
Ajde bar ima onih koji nešta napišu a da ga nije u srce dirnulo. No interesantno vas je čitat na ovakve upite. Takva se hrpa debilizama očekivala. Sve jebač do jebača nikom ponikoše. A kada pišete riječ SPAM bilo bi dobro da razumijete njeno značenje. Ovom predzadnjem da nadodam, ne opisuj nekoga koga nisi vidio. Bio sam kod nje, krupnija je ali ne na tako ružan način kako ju opisuješ. I činjenica je da su pare opravdano uložene za sat vremena. A to što pišete da je 400 kn minimalac da bi za pola sata dobio kakvu takvu uslugu i žensku koja lijepo izgleda a odradi posao da se pitaš za šta si dao pare ide pitanje: tko je IDIOT?
Ne razumin, ti si bia kod nje ali ispitivas ovde jel bia ko drugi? Ili si joj pimp ili si ti ona sama nema treceg hahah
 

Pola sata 350 kn
Kod dogovora, malo zavlačila, kasnila, ali na kraju smo se ipak našli. Stan je u Veslačkoj, uredan i čist. Tuširanje prije, plahtu stavlja čistu, ručnik čist.
Solidno pušenje bez kurtona, ne požuruje. Liže i jaja i šupak. Kaj se izgleda tiče, tko voli deblje, uživat će. Sise velike, vise, trbuh mlohav ali je zato dupe veliko i čvrsto. Faca može proć. Sex odrađuje. Pička uska.
Sve u svemu, nije loše, ali neću ponovit.
 
majstore iz prvog posta je jasno zašto sam pitao i ne pravi se pametan jer pameti nema kod tebe. Sigurno si samo jedan od jačih virtualnih jebača sa čudnim pričama tko ih je više a da pičke vidio nisi
Lik, abnormalno si glup. Ovdje si godinu i nešto, a nisi se udostojio niti jednu recenziju napisati. Samo ko mali debilček, vučeš za rukav jel si bio, jel si bio. I još se udostojiš bit bahat ljudima koji su ti i napisali svoje subjektivno mišljenje o toj seks bomb. A i bio si kod nje! Mogo si onda barem za nju napisati recenziju. Da sam barem moderator, dobio bi permaban klošaru nezahvalni, maloumni, bahati, prepotentni, sebični..ufff
 
Jednostavno dosta vas je više. Da kojem kurcu vrijedite ne bi non stop visili ovdje i prosili novce za pola sata pičke, jer moglo bi usfaliti za kruha do kraja mjeseca. Ugodna vam večer svima i samo nastavite pisati lovačke priče. Čast izuzetcima i njima kapa dole, a ostali nastavite gajiti nadu da budete nekako skrpali za pola sata
Sinko smisno je da si pomislia kako chubby chaseri poput tebe imaju iole vaznu misao za podilit...papa i uzivaj u prasicama
 
prvo pitas gore zna li itko ista o ovoj osobi, onda kazes da si bio i onda seres kako mi prosipamo novce na kurve a ti jebes za 100 kanarinaca curu koja je abnormalno debela?
Ako se vodis politikom da je rupa rupa, okej. Al onda mos tak i jebat drvo u parku za dzabe.
 
Pozdrav ekipa, trebaju mi preporuke za cure s ege-a. S kojima ste bili najviše zadovoljni, koje su bile najaktivnije i najstrastvenije? Važno mi je da ne pogledava stalno na sat, da se voli ljubiti, da je čista i mirišljava jer bi ju volio izlizati. Nisam nikad bio s prostitutkom, a i ženom općenito pa bi stvarno volio da taj prvi put bude nezaboravno iskustvo( u pozitivnom smislu, naravno 😁)
Nemoj napravit glupost ko ja i nevinost izgubit s kurvom jer ti onda klasična, normalna cura više nikad neće bit napeta. Uvijek ćeš tražit savršenstvo sexa, pogotovo ako je prvo iskustvo s kurvom odličnom. I pare i pare bacat ćeš na njih. To če ti postat ovisnost.. Već sam 23g ovisan, ovisan o kurvama... Ne čini to... Pozovi curu na piće, budi strpljiv isplatit će se... Izgubit nevinost s kurvom nikako nije isplativo
 
Salon u centru kod Sheratona. Rade dvije navodno ta mladja i starija ja sam naravno imao srece i otisao kod starije i zajebo se. Neka bzvz masaza 400 i ona je pitala ako sam za seks da je plus 300 ja napaljen normalno prihvatio. Sve je na masaznom stolu, akcija nikakva samo se naguzila i tjt. Sve je sa zastitom. Ne preporucujem. 700 pola sata.

Kod ove sam isao u kasnim satima, spaljena zenska ali simpaticno, ubije te s pricom. Dobar oral bez i sex sa zastitom koji je isto okej. Ona je bas visoka i malo punija ne debela. Ukljucila je alarm za pol sata al ne gleda na to opustena skroz. Nebi ponovio. Lanište .500 kn pola sata.

Mislim da je to taj oglas, salon kod kvatrica. Radi vise mladih cura mislim 3. Nisam se okrenuo na vratima ne znam ni ja zasto. Cura je bas debela i mala. Samo masaza 350 ili 400 nemogu se sjetit a sex je 1000. Masaza nikakva samo malo trackanja i imas onaj smrad od ulja sto te gusi dok se 3 puta ne operes. Nikako ne preporucujem.

Dobro poznata svima. Dobio je poslijepodne. Mrsava cura/žena nakvarcana ko voli mrsavije ovo je za njih. Oral bez sex sa zastitom. Jako sam zadovoljan mjenja poze cim sam dosao i dogovrili se sta cemo odma me za kurac uhvatila vidi se na njoj da zna znanje. 500 kn pola sata komplet. Preporuka.

A sta reci o panteri. Spaljena zenska pukne se smijat od jednom al u ovom sto radi je bas dobra oral bez i to dobar bas te napali uzivi se u ulogu stenje itd itd sve je napisano vec. 400 kn pola sata. Samo zbog toga sto je rekla da ih 8/9 dnevno primi ne zelim ponovit al inace dobro iskustvo.
Nemogu nac ostale oglase di sam bio al bilo je svega i svacega. Izbjegavati onu malu kaj radi samo masazu tam negdje u pizdi materini poslije Arene. Jel ima neko neke preporuke ili ove sto nemaju vise oglase sto rade sa stalnim da mi posaljete priv bio bih zahvalan jer ponuda i nije nesto ni na PO ni na EGE. Hvala
 
Nemoj napravit glupost ko ja i nevinost izgubit s kurvom jer ti onda klasična, normalna cura više nikad neće bit napeta. Uvijek ćeš tražit savršenstvo sexa, pogotovo ako je prvo iskustvo s kurvom odličnom. I pare i pare bacat ćeš na njih. To če ti postat ovisnost.. Već sam 23g ovisan, ovisan o kurvama... Ne čini to... Pozovi curu na piće, budi strpljiv isplatit će se... Izgubit nevinost s kurvom nikako nije isplativo
Sve je to točno i super, ali šta u mom slučaju kad sam osoba s tjelesnim invaliditetom 26g i ne izlazim u klubove samo koncerti? Teško je bar meni naći.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh