ZAGREB - Iskustva & recenzije

To je rijetkost.. ekipa se obicno naruci na 5-6 oglasa i tek u zadnji cas odluci kod koje ce otici, ostale su izvisile, a i najvjerovatnije odbile nekog tko bi dosao jer cuvaju termin za narucenog. Ne znam je ta situacija gora ili kad popizdis i narucis 2 u isti termin da ne izvisis pa se za peh pojave obojica grr
Jebate ja radio baš suprotno i nekoliko puta izvisio. Nikad ne bi dogovorio s drugom, makar bi rađe kod nje jer sam vec dogovorio s prvom.
No ako je zbog nekih ovakva praksa s njihove strane morat cu i ja pocet više njih dogovarat.
 
I to dva puta i bez kondoma, imam ja svasta za reci, ali opet ce mi obrisati postove 🤣
Mogu si misliti, kakovih pitanja i zahtijeva ima. Velik dio M je iskompleksiran, frustruiran, nemaju novaca, a koristili bi vase (misim na sve Z) usluge.Pitanje, sex bez kondoma, u danasnje vrijeme-ludost. Ali ima i Z koje na to pristaju, nazalost!! Necu sad tu pisati eseje i izmisljati toplu vodu, ali da je to u HR legalno, sve bi bilo drugacije. Dugo sam u DE, gdje je to poslozeno kako treba, u vecini slucajeva.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh