ZAGREB - Iskustva & recenzije

Itekako,prije joj je pricala pa ide onako okej,sad zadnji put ma uzas nema posla nis hahahahah,vidis da je u oglasu naglasila da diranje po sisama i dupetu,to prije nije pisalo,ali sad ni ne pise sex isklj. ,tako da ko zna,treba probat hahaha

Pa ona je već dugo u tom poslu,ja sam bio još daleko prije korone ,negdje tamo 2019,pa ona se s početka i ševila i radila oral,pa poslije samo oral i masaže...ja kad sam bio i pitao za oral ili nešto više,odbrusila je da je baš došla od ginekologa,da koristi neke kreme ,antibiotike,da od onda radi samo masaže i drkanje tak da me sve to odbilo i nisam ni na masaži ostao...
 
Nagrađujemo ženu/curu za druženje u troje. Mi smo dvojica hetero muškarca, trazimo zensku osobu nebitnih godina za druženje, nagrađujemo, ne mora cak ni biti sex, moze samo pusenje i slicno
Ako netko zna ženu koja radi i druženja s dvojicom, molimo vas da nam javite.
 
Istrosena fora ali ajde dobro...
Nismo nista promašili, ako nisi skuzio, nalazis se na sex forumu u raspravi zagreb recenzije i iskustva, upravo to nas zanima, dakle ima li neko slicna iskustva sa curama koje to nude...
Ako ne mozes pomoci, nemoj ni odmagati i drzi se svojih interesa
Sretno..ali ne očekujte previše..
Mi smo par,u istoj potrazi kao i vi,pa su rezultati više nego očajni..
 

Jel bio neko?
 
Pa dobro jel itko ista zna o ovoj Nina 36 cura iz kvara (outcall)…
Nigdje na forumu ne postoji nista o njoj a svaki dan ima oglas… ajd netko
Ja sam bio sa njom onako ugodna žena 37 godina napunila nekad oko nove godine tako mi je rekla uredna je dođe ti u sobu pokaze se pita ako si zadovoljan da ostane ako ne otic ce nije probl. Malo ima stomaka al dobro nista strašno dobri guzovi zato. Ako ti pricas pricat ce i ona. Pušrnje bez kondoma i 100€ pola sata.
 
Ja sam bio sa njom onako ugodna žena 37 godina napunila nekad oko nove godine tako mi je rekla uredna je dođe ti u sobu pokaze se pita ako si zadovoljan da ostane ako ne otic ce nije probl. Malo ima stomaka al dobro nista strašno dobri guzovi zato. Ako ti pricas pricat ce i ona. Pušrnje bez kondoma i 100€ pola sata.
Ima škembu, nema apartman, ima vjerojatno preko 40 godina (kad veli da ima 37), ali uredno uzme 100 € za pola sata.
Pa jebo te led šta nas šišaju ko ovce.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh