ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bok, nemogu nigdje naći recenzije ( a znam da je bilo) od maserke Dea. Išao bi k njoj, napisala je da možem i odnos, kak je bolje masaža s odnosom ili da uzmem masažu i oral, pa za dodatnih 20 još jedno svršavanje? Savjet tražim
 
Evo par kratkih recenzija:


Njene su slike i realne godine. Inače se zove Pamela na oglasniku ako se ne varam.
Prostor je kod Holdinga na Vukovarskoj (barem je bio zadnji put kad sam bio prije 3mj).
Prdara je bomba, sise malo manje ali lijepog oblika. Tijelo je skroz zadovoljavajuće.
Obavezno tuširanje prije. Malo zajebava prilikom dolaska na lokaciju i navodi gdje trebaš krenuti itd. ali to je zato da te može vidjeti kroz prozor kak izgledaš jer se kak ti ne jebe sa svakim itd. (barem tako kaže).

Sve u svemu usluga je solidna. Kabnica prisutna u svim elementima.
30 min klasika 400 kn.


Realne slike i godine.
Faca malo u kurcu, sise minijaturne ali ko voli mršave pume bude se pronašao.
Pljuganje bez, udaranje sa kurtonom. Svršavanje u usta može. Pušenje izvrsno.
Dok drka/puši krene i lizat pak bez pitanja, pa ako nekog pali...
Uvijek pita za godine jer kao jebe se samo sa mlađima od 45 god kak i piše u oglasu.

Ocjena 6.5/10 zato što se trudi, komunicira i opuštena je atmosfera.

30 min klasika 400 kn.


Došao do Nove galerije i poljubio vrata.. kurva (vjerojatno ih je 10 bookirala u isto vrijeme)
Vidim da nije nešto al budem jednom otišao.

30 min klasika 400 kn


Nova Galerija. Nisu njene slike.
Dogovor jednostavan. Solidna plavuša u kasnim 30-im.
Pušenje dobro, karanje iznenađujuće dobro. Jedino me iznerviralo što joj nemreš raširit malo jače noge jer ju kao boli kad ju se nabija itd.

Pljuganje bez, karanje sa kurtiem,

30 min klasika 400 kn


Zapruđe (zgrada kod ljekarne). Mislim da su njene slike.
Užas. Baba cca. 6 banki. Stan iz 45'.
Uletio u nju samo da izbacim sjeme jer nisam mogao izdržati. Inače sve na finjaka.. trudi se, ne požuruje, svršavanje može gdje treba. Pljuganje i karanje sa kabanjerosom.
Zaobići u širokom luku.

30 min klasika 250 kn


Selska (blizu raskrižja sa Zagorskom)

Užas. Dvije polu-babe cca. 45-50 god. Stan još gori od njih. Nisu njihove slike.
Prvo ti jedna pljuga dok se druga dira po pički, onda ju malo karaš itd.
Nakon toga ti druga zamjeni kurton pa ti malo pljuga pa malo nju karaš.
Sve u svemu, loše karanje, loše pljuganje i dajem ocjenu 2/10 samo zato što možeš na kraju dana
reć da si bio s dvije ženske osobe u istoj sobi.

30 min klasika 300 kn.


Remiza.
Ne znam što bi tu napisao. Ženska tak tak.. njene su slike.
Pušenje ofrlje, jebanje i aktivnost tak-tak ali komunikacija i atmosfera zadovoljavajuća.
Svejedno se ne bih vratio.

30 min klasika 400 kn.


Vrbik.

Užas, fuj.. niti pomišljati!
Baba 60+, neobrijana velika pička, debela, puna celulita.. ogavno.
S obzirom da sam već došao i tražila je 250kn za klasiku, na kraju mi ga je popušila
za 150kn i dao petama vjetra da to čim prije zaboravim.

-5/10


E sad molim malu vašu pomoć vezano za sljedeće:

Ova mala prek telefona ima identičan glas kao jedna od one dvije sa Kajzerice.
Da li je ta jedna od njih i da li je netko udarao to? Ako da, jel vrijedi i koliko cepa?


Jel ovo ičemu i koliko računa?

Hvala i LP
Pa kaj nije atraktivna crnka Crna pantera isti br i slike
 
I ja sam bio jucer, malo me zeznula kod dolaska, vjerovatno je neko uletio bas ispred pa sam cekao jedno 45min vani 🤦‍♂️, ali uso unutra, da malo je upitna higijena, rucnici se peru ali su jos vlazni bili ovi kakti cisti haha, uglavnom pusi vrhunski i uziva, i svrsio joj u ista i progutala je bas, sise vece ispuhane vise dosta bas…sex tak tak, nista posebno, ali opcenito kao da nije bas sva svoja, malo prica onako nebuloze…uglavnom nisam ziher da bi ponovio, radije kod pantere idem od sad svaki put 🙈
Kod babe ideš radije, daj molim te
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh