ZAGREB - Iskustva & recenzije

Da mala je stvarno ok meni se jedino bunila kod promjena položaja kad sam htio da ide na mene kao neradi ona to Jeli kod tebe bio isti slučaj Meni izgleda čak mlada od godina koje je navela u oglasu
Meni je rekla 23. Razlika u godinama izmedu mene i nje je tolika da ne primjecujem razliku izmedu 20 ili 25 godina. Cini mi se da je vise orjentirana na masazu,a suzdrzana u sexu.
 
Bio u petak kod Lore Blond ,slike njene 60e/30min.
Vrh vrhova,sve sa kabanicom , ali puši dobro i tri poze svršio zguza
Pica obrijana mala-nije dala lizat
sve u svemu babe traže 40-50e a ovo je stvarno za pamčenje
 

Iskustva ?
ja sam bio po meni najbolja masaža u zg fakat dobro masira al kad ti masira noge dok si na ledima odjednom pocne prolazit prstom po jajima i fakat te napali, onda kad ti izmasira leda a jos si na ledima odjednom pocne dirat jaja i maloga i neznam kaj je to u njezinim rukama al je jebeno kak te dira ti se sve vise i vise dizes od stola onda okret stavi ga izmedu sisa i drka. Skupo za masazu al po meni bolje nema. Zgodna je i ima jebene sise.
 
Bio u petak kod Lore Blond ,slike njene 60e/30min.
Vrh vrhova,sve sa kabanicom , ali puši dobro i tri poze svršio zguza
Pica obrijana mala-nije dala lizat
sve u svemu babe traže 40-50e a ovo je stvarno za pamčenje

Uz nju se isplati otići još kod ove
 
ja sam bio po meni najbolja masaža u zg fakat dobro masira al kad ti masira noge dok si na ledima odjednom pocne prolazit prstom po jajima i fakat te napali, onda kad ti izmasira leda a jos si na ledima odjednom pocne dirat jaja i maloga i neznam kaj je to u njezinim rukama al je jebeno kak te dira ti se sve vise i vise dizes od stola onda okret stavi ga izmedu sisa i drka. Skupo za masazu al po meni bolje nema. Zgodna je i ima jebene sise.
Kod nje znam otići odlična masaža
 
evo na sto mene ova asocira ,dođes ,uđes i u sobi vjestica s metlom ,a ona je metla. prezgoljava ,niti dupeta ,niti sise ,faca ocaj ,zubi katastrofa ,pankerica ,oko vrata neka ogrlica za pse sa zakovicama. inace u tom prostoru je i ona zenska koja je vodila onaj salon u Domjanicevoj ,koju kad sam prvi put vidio tamo jos neke 2013 ili 2014 pozelio odmah ,prejebene sise s ogromnim bradavicama. ocito je nesto poslo po zlu pa sad ona masira ali nema nista drugo osim masaze i drkice ,i nema sanse nesto drugo dogovorit. steta
Bio kod te pankerice, oral, može se dogovoriti samo treba biti uporan.
 
Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435
Jel zna netko jel radi još ova mala bosančica? Na ovaj broj u oglasu se javlja neka druga.
 
ja sam bio po meni najbolja masaža u zg fakat dobro masira al kad ti masira noge dok si na ledima odjednom pocne prolazit prstom po jajima i fakat te napali, onda kad ti izmasira leda a jos si na ledima odjednom pocne dirat jaja i maloga i neznam kaj je to u njezinim rukama al je jebeno kak te dira ti se sve vise i vise dizes od stola onda okret stavi ga izmedu sisa i drka. Skupo za masazu al po meni bolje nema. Zgodna je i ima jebene sise.
Potpisujem rečeno.
Malo me smeta kokošinjac u dnevnoj sobi jer ih je ukupno 4 tamo, ali mala stvarno izgleda super i zna napaliti. Sise vrh.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh