ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koje si sve javlja? Stavi linkove

I tako dalje... Znači svi ukrajinski i ruski brojevi
 
Danas sa 4 kartice kontaktirao sve djevojke na Ege. Svi profili sa ukrajinskim i ruskim brojevima su lažni. Adresa Fran Alujevic 2 bio otvorila ženska prepao se okrenuo i nazad. I nije 2 adrese jer kad dođeš do druge adrese opet te vrati na Fran Alujevic 2. Ženska je katastrofa mislim da je Rumunjka istrošena sa velikim zubima. Nadam se da sam nekom uštedio vrime jer sam danas izgubio 3 sata zakurac.
Isto dogovorio se danas s jednom ruskinjom koja ima na profilu pozitivne recenzije dodem na Fran Alujevic 2 i posalje me par zgrada dalje kad ono otvara skroz neka druga cura(isto neka mlada ali nista vridno 200€) i kad sam dosa kuci vidim poruku da mi kao daju popust tako da sam ih sve odjeba.Tu u Zadru od ovoga EGE ima koristi samo priko sezone,sve van sezone je bacanje para jer jebes cure koje uopce nemaju veze s ovim na profilima preko koje se oglasavaju
 
Hajde ti sada nama Asteru ispričaj zašto ti je admin izbrisao double profil "Aster",
A ne samo da plačeš i dozivaš u pomoć admina :)
Budi muško a ne plačljiva cupi...

Hajde ti sada nama Asteru ispričaj zašto ti je admin izbrisao double profil "Aster",
A ne samo da plačeš i dozivaš u pomoć admina :)
Budi muško a ne plačljiva cupi...
Na znam tko je taj Aster ali vidim da nema smisla dalje u rasprave ulaziti. Prestani zagadjivati forum nepotrebnim komentarima koji veze nemaju s tematikom.
 
Kontaktirao ovu Kim i kaže nije tu nego pomaže frendici koja nema profil niti mobitel.
Ista ima dupli profil u Barceloni sada.
Poslala par slabih slika neke jadnice koja je kao u Zadru. Koma!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh