ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa ima neka Hana iz Zadra piše da je.. jel ima šta od toga ili je Fejk.. onako duga kosa do guze plavooka gledam na forumu je nigdje ne spominjete pa neznam..traži pola novaca uplatu preko Air Casha.. pola na ruke..da ne bacim novac bezveze
 
Dobro znate li vi bar koristiti gogle pick serch opciju? Da kliknes na tu sliku odmah vidis da je fake. I vi i dalje nasjedate na pricu air cash uplate nekom jajaru pederu koji sjedi u sobi i lazno se oglasava
 
Dobro znate li vi bar koristiti gogle pick serch opciju? Da kliknes na tu sliku odmah vidis da je fake. I vi i dalje nasjedate na pricu air cash uplate nekom jajaru pederu koji sjedi u sobi i lazno se oglasava
Neka si im Asteru rekao, stvarno dosta više ovih koji se lažno predstavljaju.
Jel' ti teško što su ti profil izbrisali pa sada moraš koristiti ovaj drugi za koji si tvrdio da nije tvoj ? :)
 
Neka si im Asteru rekao, stvarno dosta više ovih koji se lažno predstavljaju.
Jel' ti teško što su ti profil izbrisali pa sada moraš koristiti ovaj drugi za koji si tvrdio da nije tvoj ? :)
Ne znam tko ti je Aster? Ali znam da je uhodjenje i kopanje po privatnim podacima kazneno djelo. Pa pazi sto pricas i pises po netu
 
Neka si im Asteru rekao, stvarno dosta više ovih koji se lažno predstavljaju.
Jel' ti teško što su ti profil izbrisali pa sada moraš koristiti ovaj drugi za koji si tvrdio da nije tvoj ? :)
A koliko mi je poznato pravila foruma zabranjuju imati vise profila poput tebe ovdje tako da sam te prijavio administratoru. Ocigledno je da si ti osoba koja je ovdje prikriveni spavac i uhoda i vrlo lako moguce manijak s psihickim poremecajem ponasanja kad ti pada napamet ovdje optuzivati ljude da imaju dva profila i slicno. Ali kajo rekoh to je za administratora posao da banira i brise takve postove ovdje.
 
Jel zna netko koja je od ovih ukrajinki i ruskinja tu jer svi ti oglasi salju na 2 adrese
Danas sa 4 kartice kontaktirao sve djevojke na Ege. Svi profili sa ukrajinskim i ruskim brojevima su lažni. Adresa Fran Alujevic 2 bio otvorila ženska prepao se okrenuo i nazad. I nije 2 adrese jer kad dođeš do druge adrese opet te vrati na Fran Alujevic 2. Ženska je katastrofa mislim da je Rumunjka istrošena sa velikim zubima. Nadam se da sam nekom uštedio vrime jer sam danas izgubio 3 sata zakurac.
 
Danas sa 4 kartice kontaktirao sve djevojke na Ege. Svi profili sa ukrajinskim i ruskim brojevima su lažni. Adresa Fran Alujevic 2 bio otvorila ženska prepao se okrenuo i nazad. I nije 2 adrese jer kad dođeš do druge adrese opet te vrati na Fran Alujevic 2. Ženska je katastrofa mislim da je Rumunjka istrošena sa velikim zubima. Nadam se da sam nekom uštedio vrime jer sam danas izgubio 3 sata zakurac.
Hvala na kolegijalnosti.
 
Danas sa 4 kartice kontaktirao sve djevojke na Ege. Svi profili sa ukrajinskim i ruskim brojevima su lažni. Adresa Fran Alujevic 2 bio otvorila ženska prepao se okrenuo i nazad. I nije 2 adrese jer kad dođeš do druge adrese opet te vrati na Fran Alujevic 2. Ženska je katastrofa mislim da je Rumunjka istrošena sa velikim zubima. Nadam se da sam nekom uštedio vrime jer sam danas izgubio 3 sata zakurac.
Koje si sve javlja? Stavi linkove
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh