ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nisam bio ja ali isao je frend.kaže: Otvorila vrata okret i adio. Kaže da je babetina stara. Preko 50g.tijelo da je jos kakvo takvo Al faca katastrofa.
 
Anyone here who know about a massage studio og private local girl central i Zadar who gives erotic massage. PM me or send me email to matjoh111 gmail com. Thanks
 
Nisam bio ja ali isao je frend.kaže: Otvorila vrata okret i adio. Kaže da je babetina stara. Preko 50g.tijelo da je jos kakvo takvo Al faca katastrofa.
I još traži 200€ za 1 sat... koda ima 20 godina i sve zategnuto... nmg virovat
 
Pozzz ekipa, ovako.. ovo treba reći.. bio kod Amande, katastrofa....najgore iskustvo dosad. Cura i ne izgleda loše toliko koliko je komplicirana i vara. Na EGE siteu joj je cijena 110/30 min ali kad dođete tamo traži 150.
Engleski nula, ili se pravi da ne zna. Htio otići ali nekako izpregovarao oral bez kondoma za 150/30 min.
Na svu muku ga puši, ono baš nikako.. minutu možda i kao gotovo, meni se još nije pošteno ni dignuo ona otvara kondom. Reko daj još malo, a ona gleda i kao ne kuži što pričan. Baš nikakav štimung, nije mi legla ni najmanje. Definitivno za izbjegavanje. Ne bi ponovio ni da mi da za 50 eura.
 
To je ova:


Link joj nije aktivan. Možda je cura otišla na zasluženi godišnji odmor🤣
 
Nisam bio ja ali isao je frend.kaže: Otvorila vrata okret i adio. Kaže da je babetina stara. Preko 50g.tijelo da je jos kakvo takvo Al faca katastrofa.

Juče sam ju sreo iznenada
Nije više ni lijepa ni mlada
Al joj pogled još okolo šara
Ma đe si Svetlana, kurvetino stara
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh