ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bia san kod nje i uzasno vruce je bilo u sobi,nit radijator nit nista
Poceli smo se ljubit i odma mice glavu,pusi sa kondomon tako da minus
Neda da je prstenjacis i odma trazila dogi ali smo u 2 poze prije pa onda dogi di san i svrsia
Minus je sto sere govori kao polako polako,neda da je jako jebes...
 
Znači, neću ići kod nje. Ponuda na EGE-u je kao minsko polje, svaka druga cura, verified, je zajeb totalni!
 
Bia san kod nje i uzasno vruce je bilo u sobi,nit radijator nit nista
Poceli smo se ljubit i odma mice glavu,pusi sa kondomon tako da minus
Neda da je prstenjacis i odma trazila dogi ali smo u 2 poze prije pa onda dogi di san i svrsia
Minus je sto sere govori kao polako polako,neda da je jako jebes...
A i otišla je u Zagreb...
 
Čini mi se da se ova Brazilka vratila u Zadar:


Nemojte da vas privuče ova recenzija na njezinom profilu sa 5 zvjezdica. Ja sam prošli tjedan istoj ovoj curi napisao recenziju sa 1 zvjezdicom. Kad je ta recenzija bila objavljena ona je taj profil izbrisala.
 

Evo osvrta, jučer riješio ovu djevojku. Pogledam ege i odma mi zapne za oko, lagani kontakt i pao dogovor jedan sat druženja oko 22 sata. Dođem na lokaciju ona otvara vrata i šok kako je dobra, lijepša nego na slikama. Stan uredan, tamo je sa još jednom djevojkom koju nisam vidio. Malo se osvježim idođem u sobu i krene nezaboravno druženje, valjda sam kliknuli nije me prestala ljubiti i dopuštala sve što sam poželi. Prva runda u sobi bilo vruće ali kad smo završili odvukla me u dnevni boravak na kauć jer tamo klima a onda nebo granica. Naravno akcija sa gumicom, Treba iskoristit dok je tu, je skupa ali meni nije žao brutalna akcija od početka do kraja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh