ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima, kakva su iskustva sa ukrajinkama? Kolko sam citao vidim da su brazilke pouzdanije ali jednostavno to nije moj tip.
 
Iza tog profila "stoji svaki put druga cura, npr. svakih 6 ili 7 dana".
Prije 15 dana ja sam kontaktirao taj broj i dogovorio sam susret s plavom Ruskinjom, imala je oko 25 godina, full je zgodna bila. Mislim da je to bila cura čije su slike na profilu. Nakon 5 dana kontaktirao sam isti taj broj i agent mi je rekao Alyona više nije tu, došla je druga...
Moje iskustvo s njima je jako loše, uvijek bude neka druga cura, cijena je previsoka, u usluga je puno lošija nego kod Latino cura.
 
Znači klasični ljigavi agenti, hvala na info. Tako sam i mislio jer neke cure izgledaju nerealno dobro. Znas dal ima koja latino koja radi sa cimericom da mogu doc skupa sa frendom u stan pa da se sprdamo.
 
Onda se zaštitar koji se nalazi s njima u stanu ili stanndo njih sprda s vama, to ti neće proći, samo ćeš ostat bez para. Otiđi, izguštiraj se, al imaj granice, jer vrlo brzo lipo druzrnje pređe u neugodno iskustvo
 
Onda se zaštitar koji se nalazi s njima u stanu ili stanndo njih sprda s vama, to ti neće proći, samo ćeš ostat bez para. Otiđi, izguštiraj se, al imaj granice, jer vrlo brzo lipo druzrnje pređe u neugodno iskustvo
Nije mi jasna tvoja poruka. Koji zaštitar, o kojim curama pričaš?
 
Nije mi jasna tvoja poruka. Koji zaštitar, o kojim curama pričaš?
Prošlo lito sam ih vidija 2 put, ne znam kakomje sad stanje, al tako su mi cure pričale, ili netko bude s njima ili stan do, u 4. misecu sam bija kod jedne stan ispod je bija zaštitar, većina ih ima po onom što sam ja vidija
 
Prošlo lito sam ih vidija 2 put, ne znam kakomje sad stanje, al tako su mi cure pričale, ili netko bude s njima ili stan do, u 4. misecu sam bija kod jedne stan ispod je bija zaštitar, većina ih ima po onom što sam ja vidija
Moguće. Je li pričaš o Ukrajinkama/Ruskinjama?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh