ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jeli bia neko da imam backup ako zajeba vcrs ova sto sam se dog.!!
Ne treba ti nitko ovdje davati odgovor. Jesi pročitao recenzije na njezinom profilu, to ti je odgovor.
Ona je vjerojatno u Zadru.
 
Ne treba ti nitko ovdje davati odgovor. Jesi pročitao recenzije na njezinom profilu, to ti je odgovor.
Ona je vjerojatno u Zadru.
Ja sam bio više puta, meni je ona bila top.. ali zadnji put kad smo se vidjeli mi je rekla da je tu još par dana samo... a bio sam krajem 4. mjeseca. I tada je za par dana promijenila slike, tako da nisam siguran da je to ona ista koja je dobila sve one recenzije na EGE
 
Ne treba ti nitko ovdje davati odgovor. Jesi pročitao recenzije na njezinom profilu, to ti je odgovor.
Ona je vjerojatno u Zadru.
Ja sam bio više puta, meni je ona bila top.. ali zadnji put kad smo se vidjeli mi je rekla da je tu još par dana samo... a bio sam krajem 4. mjeseca. I tada je za par dana promijenila slike, tako da nisam siguran da je to ona ista koja je dobila sve one recenzije na EGE, po slikama sliči ali nisam 100 posto siguran
 
Ja sam bio više puta, meni je ona bila top.. ali zadnji put kad smo se vidjeli mi je rekla da je tu još par dana samo... a bio sam krajem 4. mjeseca. I tada je za par dana promijenila slike, tako da nisam siguran da je to ona ista koja je dobila sve one recenzije na EGE, po slikama sliči ali nisam 100 posto siguran
To bi trebala biti ista cura, piše joj na profilu verified.
 
A pratin i ja svaki dan, nemoze mi nista promaknuti😁
Kolega, znaš li onu narodnu "magarac i čovjek zajedno znaju više od čovjeka".😁Što to znači pratiti, gledati profile na EGE-u, a pola tih cura nije u Zadru... Treba imati susret uživo sa nekom curom da bi se vidjelo kakva je ona... kad nađem neku koja je top, a da se u to uvjerim nakon susreta s njom, onda ću ti poslati link od te cure😁
 
Netriba hvala, ti ajde kod svake pa procjeni koja je dobra, A ja cu ovako, ipak sam u 5g skuzija njihove fore i trikove.
Kolega, znaš li onu narodnu "magarac i čovjek zajedno znaju više od čovjeka".😁Što to znači pratiti, gledati profile na EGE-u, a pola tih cura nije u Zadru... Treba imati susret uživo sa nekom curom da bi se vidjelo kakva je ona... kad nađem neku koja je top, a da se u to uvjerim nakon susreta s njom, onda ću ti poslati link od te cure😁
 
Ha, ha, ha, ha, ha, ha
Zašto bi išao kod svake?
To bi napravio jedino da sam mentalno retardiran i da imam neograničenu količinu novaca.
Jesi li možda ti išao kod svake?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh