ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Ova je stan do nje, ta mi danas slala poruke
 
Dečki, vratila se opet u Zadar:

 
Brate napisa sam kako je, s namjerom da preporučim curu koja je dobra i koja nema fake profil, to je poanta ovog foruma, ne znam kako si ti to shvatija. Ne ne plaća mi, nikad je vidija nisam, al znam d sje u Zadru ina kojoj adresi, ja sam bija samo s kolegicom
 
Ma njih je nemoguće poriješavati😁 Bolje je stati na loptu i ne zaduživati se nego napraviti suprotno.
 
Stati na loptu! Slazem se skroz, ali ja evo pokusavam vec godinu ipo se skinut ali ne ide me bas😁. Ali bar sam proridija susrete.
Isto svaki dan bacim oko ima li sto novo😂
 
Stati na loptu, odnosno prilagoditi ritam svojim mogućnostima. To je ispravno razmišljanje i postupanje.
 
Dečki, došla je ponovno u Zadar:

 
Cura je Brazilka, mlada, zgodna, ima prelijepo tijelo, a najvažnije od svega, njezina usluga je jako dobra. Prije 2 tjedna ona je bila u Zadru, ja sam tad imao s njom par susreta. Ovaj tjedan ona će biti u Zadru, u ponedjeljak ona odlazi iz Zadra. Tko se njoj javi neće požaliti.
 

Jel ko bio sa fitness bakom 😅
Da nisam imao izvaredne troškove bi si ju priuštio. Ful moj tip! :love:

Pitao ju za trenutni shape, jer svaka atletičarka nije uvijek u isto formi. Onseason/offseason se to zove. A bila je već na natjećanjima i trebala je znati zašto pitam.

Kao ona je instagramica fitnes industrije i njeno tijelo je uvijek u formi. Glupača nije kužila kaj sam mislio.

Cijena daleko od realiteta. 500€/sat vremena. Makar sam već bio sa pravom bodybuilderkom za 200-300€/satu.

Pratim ju i možda drugdje ju pojebem. Možda drugdje jeftinija. :ROFLMAO:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh