ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da nisam imao izvaredne troškove bi si ju priuštio. Ful moj tip! :love:

Pitao ju za trenutni shape, jer svaka atletičarka nije uvijek u isto formi. Onseason/offseason se to zove. A bila je već na natjećanjima i trebala je znati zašto pitam.

Kao ona je instagramica fitnes industrije i njeno tijelo je uvijek u formi. Glupača nije kužila kaj sam mislio.

Cijena daleko od realiteta. 500€/sat vremena. Makar sam već bio sa pravom bodybuilderkom za 200-300€/satu.

Pratim ju i možda drugdje ju pojebem. Možda drugdje jeftinija. :ROFLMAO:

Evo ti je
 
Kolega, što čekaš...

 
Dafne, trenutno u Zagrebu, želi doć u Zadar. Dafne na PO ili Niky na EGE. Samo si nije još sigurna.

Super slatka, opuštena cura sa ful GFE. Nije za lupanje niti grubo, nego voli se žvaliti (ako si nepušać), pušiti opušteno i maziti se.

Imam jako dobro iskustvo s njom. Ovisi naravno kako se njoj ponašaš.

To bi onda bila "nova roba" za vas. ;-)

Javite joj se i pitajte da dođe u Zadar. Ali nemojte onda zajebat situaciju da uzalud ne dođe.
 
Dafne, trenutno u Zagrebu, želi doć u Zadar. Dafne na PO ili Niky na EGE. Samo si nije još sigurna.

Super slatka, opuštena cura sa ful GFE. Nije za lupanje niti grubo, nego voli se žvaliti (ako si nepušać), pušiti opušteno i maziti se.

Imam jako dobro iskustvo s njom. Ovisi naravno kako se njoj ponašaš.

To bi onda bila "nova roba" za vas. ;-)

Javite joj se i pitajte da dođe u Zadar. Ali nemojte onda zajebat situaciju da uzalud ne dođe.
Daj link
 
Dečki, mislim da se opet vratila u Zadar:



 
To je sve ista cura. Ima 3 profila (prije ih je imala 7). Moja recenzija piše na njezinim profilima. Kad to pročitate, sve bi vam trebalo biti jasno.
 
Ko bi moga ići kod nje😁😁
Što ne vidiš da piše unverifed... Lako moguće da ona uopće nije u Zadru...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh