ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa da podjelim sinoćno iskustvo u vezi ege-djevojka od strane agencije chocolate and cream.
za onog tko je želi naručit u svoj prostor,2puta sam se družio sa njihovim curama sinoć je trebao biti 3put.
prva da puta su bila natezanja 2-3sata preko poruka jebanja u zdrav mozak dok se agent "tobože" napokon uvjeri da si pravi ok ozbiljan pouzdan itd.
Sinoc sam krenia sa porukama oko 21:30 ponudili su 2 cure koje su u ZD Carmen i Kim izaberem Carmen dogovorimo cijenu i vrijeme sve ok brzo i tad krece tortura produzio agent dodatni sat propustila taxi ne javlja joj se zabrinula se (agentica) loš internet pa nejasna moja adresa da ne nabrajam mogu do sutra sa izgovorima.3 puta se spuštam ispred zgrade da provjerim jel došla jer agent traži da provjerim šalju slike na wap glupih ulica kao izgubila se. alo 21 stoljece google maps te dovede u centimetar da ne govorim o svojoj lokaciji nepalci iz glova je nadu u tren.jebanje do maksimuma u mozak,da bi na kraju dobia poruku u 3h da je curi jako hladno i da kiša pada da ide leći.
Tako ako poželite naručit curu sa ege da znate što vas čeka.
 
Prvo razocarenje kod Brazilki. Teski photoshop i nezainteresiranost. Odradio je preko kurca.
Izbjegavati.
 
Prvo razocarenje kod Brazilki. Teski photoshop i nezainteresiranost. Odradio je preko kurca.
Izbjegavati.
Imas priliku zahvaliti joj se na njezinom profilu kao i tu na Forumu.
Ove tri rečenice što si napisa, nije recenzija.
 
Prvo razocarenje kod Brazilki. Teski photoshop i nezainteresiranost. Odradio je preko kurca.
Izbjegavati.
Radi priko agencije pa i njima nece biti drago kada dobije lošu ocjenu.
Niža ocjena, niža potražnja. Jedno vuče drugo ali se nikome neda pisati ali vole čuti tuđe iskustvo
 
Dečki ko nije posjetio obavezno cura je jednostavno brutalna !
Izgled 15/10
Sex 12/10
Gfe 12/10
Jos bolje izgleda nego na slikama stvarnih 25 god ,cice silikoni ,guzica prava brazilska ....sve u svemu vridi svake pare do sada najbolja kod koje sam bio !
 
Bija prije 3 god možda više.Sitna zenska mršava, sise jedva da imaš što uhvatiti.odradija dok je on čuva bebaca u dnevnon.Dosa samo na oral,al slabo totalka.Nikako da svrsin.Tako da još 100 da ga stavin,da ne oden punih jajca.Nebi preporucija
Može više info u inbox, triba bi za koji dan kod njih pa čisto da znam na čemu sam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh