ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije




A sto s ovom damom nigdje nevidim nikakvu recenziju nisam uspio naći ako ima ko kakvu informaciju
 



A sto s ovom damom nigdje nevidim nikakvu recenziju nisam uspio naći ako ima ko kakvu informaciju
Pa nećeš ni naći recenziju o njoj odnosno najvjerojatnije, o njemu.
On je u kladari i čeka priljev sredstava na svoj Aircash il A bon acc.
Ali iznenadi nas i kontaktiraj je.
Možda nas svih ugodno iznenadiš ali , nažalost, čisto sumnjam.
 
Najgore ulozenih 100 e , dogovoreno 30 min ,ali kad sam dosao kaze ona meni 20 min uzas ...akcija jako lose gleda da te se cim prije rijesi ...izgled solidan kaze da ima 29 godina u facu izgleda bar jos 10+ ...
 
To je izgleda ukraden ili prodan profil koji koristi od Luane/ Skarlett tako da ne ocekujete curu koja je na profilu.
Luana/ Skarlett je dobro poznata cura koja je radna kolegica od Yare.
 
Human resources uvijek daju točne podatke.
Pa tebi za informaciju. Luanu/ Skarlett i Yaru sam dosta puta positia pa imam njihove privatne brojeve. Čudno mi je bilo da se Luana/ Skarlett tako brzo vratila jer je prošlo 2 miseca i kusur dana kako je otišla.
Stoga dečko kuco jer bališ bez veze umisto da neke korisne inf diliš tu s nama.
 
Pa tebi za informaciju. Luanu/ Skarlett i Yaru sam dosta puta positia pa imam njihove privatne brojeve. Čudno mi je bilo da se Luana/ Skarlett tako brzo vratila jer je prošlo 2 miseca i kusur dana kako je otišla.
Stoga dečko kuco jer bališ bez veze umisto da neke korisne inf diliš tu s nama.
Pomažem ti u posli a ti ni hvala. Od početka tvrdim da ti, Ijak...imate najtočnije info i da vam se može vjerovati. Ne znam kako to ne shvaćaš...
 
Pomažem ti u posli a ti ni hvala. Od početka tvrdim da ti, Ijak...imate najtočnije info i da vam se može vjerovati. Ne znam kako to ne shvaćaš...
Zbog ovakvih kao što si ti, ovaj thread je jako kratak.
Znači komentiraš, postaš, umisto da napišeš recenziju o curi koju si positia.
Onaj koji je i mislio napisati neku recenziju, kada vidi ovakve komentare, odustaje.
Jedeš govna a burek je 15 kuna.
Stoga ako nemaš što konkretno napisati o nekoj curi, posjeti ili nešto vezano za temu u ovom thredu, odjebi u skokovima.
 
Zbog ovakvih kao što si ti, ovaj thread je jako kratak.
Znači komentiraš, postaš, umisto da napišeš recenziju o curi koju si positia.
Onaj koji je i mislio napisati neku recenziju, kada vidi ovakve komentare, odustaje.
Jedeš govna a burek je 15 kuna.
Stoga ako nemaš što konkretno napisati o nekoj curi, posjeti ili nešto vezano za temu u ovom thredu, odjebi u skokovima.
Pod drugim nickovima sam napisao više od 30 recenzija...problem je što se teško sada može izabrati nešto iz ovog vašeg stada praščića koje dovodite iz Južne Amerike...meni je jasno ako škart prodajete po cijeni prave robe da vam ostane više...al onda to imam i pravo napisati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh