ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ovih dana se nudi i 100kn vise, čak sam negdje pročitala neki nudi i cugu i klopu za info o nekoj. 🤣
Hmm, čak cijelih 100 kn više :D, netko je definitivno široke ruke :D
Ova prilika za klopu i cugu se ne bi smjela propustiti, vidi ako možeš nešto učiniti, nisam jeo cijela četiri dana...crijeva su mi prečnika 2 mm :D

@Irena...pošalji GPS lokaciju :D :D
 
Izađite u grad, obucite se normalno i priključite omladiti u klubovima i naći ćete sebi djevojku bez ikakvih poteškoća, ne gubite vrijeme ovdje piskarajući bzvz, nije ovaj forum centar života, gledajte malo dalje od foruma dečki.
Sinoć grad pun djevojaka i muškaraca...na sve strane vibra puca a vi tražite ovdje brojeve i kontakte.
Izađite na svjetlost dana iz tih svojih podruma.
Poucen iskustvom zadnje 2 sezone i sigurno jedno 20-tak izlazaka bia sam samo sa 3 cure i to su bile turistkinje(ja mislim 2 njemice i slovenka ) tako da se ne treba previse pouzdati u klubove i slicno,a da ne spominjem koliko sam samo novaca potrosia u tim izlascima.
 
Poucen iskustvom zadnje 2 sezone i sigurno jedno 20-tak izlazaka bia sam samo sa 3 cure i to su bile turistkinje(ja mislim 2 njemice i slovenka ) tako da se ne treba previse pouzdati u klubove i slicno,a da ne spominjem koliko sam samo novaca potrosia u tim izlascima.

Bravo @Mig , vidite da se sve može kada se hoće, 20 izlazaka tri djevojke, u prosjeku svaki sedmi izlazak imao si lijepu djevojku turistkinju pored sebe i sa kojom si sigurno proveo ugodne trenutke a za nešto takvo ovdje na forumu možeš samo sanjati.
Ovdje možeš samo tipkati u beskonačnost i pisati "Zna li netko neku", "Ima li netko neki kontakt" i slične bedastoće koje ne daju ama naš nikakve rezulte.
 
Bravo @Mig , vidite da se sve može kada se hoće, 20 izlazaka tri djevojke, u prosjeku svaki sedmi izlazak imao si lijepu djevojku turistkinju pored sebe i sa kojom si sigurno proveo ugodne trenutke a za nešto takvo ovdje na forumu možeš samo sanjati.
Ovdje možeš samo tipkati u beskonačnost i pisati "Zna li netko neku", "Ima li netko neki kontakt" i slične bedastoće koje ne daju ama naš nikakve rezulte.
Zato treba izac u Gaude pa ih po noci 3 okrenes hehe
 
Bravo @Mig , vidite da se sve može kada se hoće, 20 izlazaka tri djevojke, u prosjeku svaki sedmi izlazak imao si lijepu djevojku turistkinju pored sebe i sa kojom si sigurno proveo ugodne trenutke a za nešto takvo ovdje na forumu možeš samo sanjati.
Ovdje možeš samo tipkati u beskonačnost i pisati "Zna li netko neku", "Ima li netko neki kontakt" i slične bedastoće koje ne daju ama naš nikakve rezulte.
Aj ne rise ti, gdje da neki prosječni prdonja od 50 godina nađe pičku u klubu.
 
Aj ne rise ti, gdje da neki prosječni prdonja od 50 godina nađe pičku u klubu.
Moj zadnji izlazak u klubu prosle godine dobio samarcinu, jer sam je opalio po guzovima nakon par rundi pica. Osramotio se i crven kao jazavac pobjegao doma. Izgleda da sam prerano krenuo u akciju,a taman se ponadao da je score siguran
 
Aj ne rise ti, gdje da neki prosječni prdonja od 50 godina nađe pičku u klubu.

Kratko i jasno, ne znam koliko ti imaš godina niti me zanima, ja imam 50 godina.
Ti daješ 100 eura ja 1000 eura u ruke trećoj osobi po tvom odabiru.
Biraj klub/ugostiteljski objekat u koji ćemo zajedno otići obojica.
Tko prvi šarmira i osvoji djevojku njemu ide novac.

Ako pristaješ javi se u pp, mislim da jasniji ne mogu biti.
 
Kratko i jasno, ne znam koliko ti imaš godina niti me zanima, ja imam 50 godina.
Ti daješ 100 eura ja 1000 eura u ruke trećoj osobi po tvom odabiru.
Biraj klub/ugostiteljski objekat u koji ćemo zajedno otići obojica.
Tko prvi šarmira i osvoji djevojku njemu ide novac.

Ako pristaješ javi se u pp, mislim da jasniji ne mogu biti.
Idem i ja? Ne ti ne! Zasto ne? Zato sto ne!
Kratko i jasno, ne znam koliko ti imaš godina niti me zanima, ja imam 50 godina.
Ti daješ 100 eura ja 1000 eura u ruke trećoj osobi po tvom odabiru.
Biraj klub/ugostiteljski objekat u koji ćemo zajedno otići obojica.
Tko prvi šarmira i osvoji djevojku njemu ide novac.

Ako pristaješ javi se u pp, mislim da jasniji ne mogu biti.
Idem i ja - ne, ti ne
a zasto ne - zato jer ne!
 
Kratko i jasno, ne znam koliko ti imaš godina niti me zanima, ja imam 50 godina.
Ti daješ 100 eura ja 1000 eura u ruke trećoj osobi po tvom odabiru.
Biraj klub/ugostiteljski objekat u koji ćemo zajedno otići obojica.
Tko prvi šarmira i osvoji djevojku njemu ide novac.

Ako pristaješ javi se u pp, mislim da jasniji ne mogu biti.
👏👏👏
Moj Don Juan ❤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh