ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kratko i jasno, ne znam koliko ti imaš godina niti me zanima, ja imam 50 godina.
Ti daješ 100 eura ja 1000 eura u ruke trećoj osobi po tvom odabiru.
Biraj klub/ugostiteljski objekat u koji ćemo zajedno otići obojica.
Tko prvi šarmira i osvoji djevojku njemu ide novac.

Ako pristaješ javi se u pp, mislim da jasniji ne mogu biti.
Ja ne idem po klubovima jer nemam izgled i znam da nemam šanse. Ti možda znaš znanje pa nešto uspiješ zbariti. Ali ovi obični ljudi neće ništa.
 
Ja ne idem po klubovima jer nemam izgled i znam da nemam šanse. Ti možda znaš znanje pa nešto uspiješ zbariti. Ali ovi obični ljudi neće ništa.

Kako god, nebitno uopće, trebaš znati da nije lijepo da bez razloga onako se drsko i nekulturno obraćaš djevojci i također da vrijeđaš muški rod na osnovu godina.
 
Kako god, nebitno uopće, trebaš znati da nije lijepo da bez razloga onako se drsko i nekulturno obraćaš djevojci i također da vrijeđaš muški rod na osnovu godina.
Juane neš umočit...pogotovo curi poput irene sa svojih highlife om i izlascima pustim pa visi ode na forumu i soli pamet nama jer joj je seksualni zivot fantazija...čemu ovo bezvezno prepucavanje više tu imate i drugih tema koliko vidim ode pise iskustva i recenzije ako imas kombinaciju napiši ako nemaš otvorite si novu temu i tipkajte
 
Juane neš umočit...pogotovo curi poput irene sa svojih highlife om i izlascima pustim pa visi ode na forumu i soli pamet nama jer joj je seksualni zivot fantazija...čemu ovo bezvezno prepucavanje više tu imate i drugih tema koliko vidim ode pise iskustva i recenzije ako imas kombinaciju napiši ako nemaš otvorite si novu temu i tipkajte

Od kuda tebi hrabrost da u moje ime govoriš tko se meni sviđa ili ne sviđa ? Od kuda ti znaš da li Borke ima kod mene šanse ili nema i od kuda ti pravo da ti govoriš u moje ime da je moj život sexualana fantazija ? Jel' se mi to možda poznamo ??
Jako si pokvaren i bezobrazan, i nemoj više da me spominješ u svojim komentarima.
A što je još gore sada vidim da ti pojedinci i lajkaju post u kojem mene spominješ.
Očigledno da su isti ili gori od tebe dotični koji su ti stavili lajk i što te podržavaju u tome da se miješaš u tuđi život, tuđi odabir i tuđu privatnost sa kim ja hoću ili neću biti.
Paćenici ste najobičniji i zato odj*bite od mene i to u troskocima !
 
Od kuda tebi hrabrost da u moje ime govoriš tko se meni sviđa ili ne sviđa ? Od kuda ti znaš da li Borke ima kod mene šanse ili nema i od kuda ti pravo da ti govoriš u moje ime da je moj život sexualana fantazija ? Jel' se mi to možda poznamo ??
Jako si pokvaren i bezobrazan, i nemoj više da me spominješ u svojim komentarima.
A što je još gore sada vidim da ti pojedinci i lajkaju post u kojem mene spominješ.
Očigledno da su isti ili gori od tebe dotični koji su ti stavili lajk i što te podržavaju u tome da se miješaš u tuđi život, tuđi odabir i tuđu privatnost sa kim ja hoću ili neću biti.
Paćenici ste najobičniji i zato odj*bite od mene i to u troskocima !
Ovo je forum za muške, ne za tebe.
 
Od kuda tebi hrabrost da u moje ime govoriš tko se meni sviđa ili ne sviđa ? Od kuda ti znaš da li Borke ima kod mene šanse ili nema i od kuda ti pravo da ti govoriš u moje ime da je moj život sexualana fantazija ? Jel' se mi to možda poznamo ??
Jako si pokvaren i bezobrazan, i nemoj više da me spominješ u svojim komentarima.
A što je još gore sada vidim da ti pojedinci i lajkaju post u kojem mene spominješ.
Očigledno da su isti ili gori od tebe dotični koji su ti stavili lajk i što te podržavaju u tome da se miješaš u tuđi život, tuđi odabir i tuđu privatnost sa kim ja hoću ili neću biti.
Paćenici ste najobičniji i zato odj*bite od mene i to u troskocima !
Curo dosla si na sajt koji nije nimalo moralan niti se bavi icim dobrim. Svi smo mi ovdje najobicniji bludnici/bludnice. Ovdje doci i glumiti finocu i tipa nisam takva djevojka je u najmanju ruku degutantno. Ovdje sada dramis sto ti se ljudi javljaju i zele te poseviti i smeta ti to?? Ti ovdje eto nevina i postena zalutala. Daj molim te nemoj glumatati finocu. Sve da i jesi fina i postena sama cinjenica da si ovdje to demantira. Ljuti se koliko hoces ali iskren sam.
 
Curo dosla si na sajt koji nije nimalo moralan niti se bavi icim dobrim. Svi smo mi ovdje najobicniji bludnici/bludnice. Ovdje doci i glumiti finocu i tipa nisam takva djevojka je u najmanju ruku degutantno. Ovdje sada dramis sto ti se ljudi javljaju i zele te poseviti i smeta ti to?? Ti ovdje eto nevina i postena zalutala. Daj molim te nemoj glumatati finocu. Sve da i jesi fina i postena sama cinjenica da si ovdje to demantira. Ljuti se koliko hoces ali iskren sam.

Vaš komentar nema nikakvih dodirnih točki sa onim što sam ja pisala. Ali razumijem vas zašto me pokušavate pljuvati i napraviti od mene ono što nisam. Muški ego je čudo, proradio vam od onoga trenutka kada sam vas i vaše ponude odbila. Ja se ne ljutim, vi ste taj koji se naljutio pa sada radite to što radite.
To je vama na čast, ne meni.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220715-195422_Chrome.jpg
    Screenshot_20220715-195422_Chrome.jpg
    186,3 KB · Pregleda: 170
Vaš komentar nema nikakvih dodirnih točki sa onim što sam ja pisala. Ali razumijem vas zašto me pokušavate pljuvati i napraviti od mene ono što nisam. Muški ego je čudo, proradio vam od onoga trenutka kada sam vas i vaše ponude odbila. Ja se ne ljutim, vi ste taj koji se naljutio pa sada radite to što radite.
To je vama na čast, ne meni.
Nadam se sa sam ti nahranio ego s ovim postom privatne poruke ovdje. Dno,dna. Ajde sada svetice trazi neki drugi sajt ovdje samo smetas.
 
Toliko ti je ego/sujetu djevojka poljuljala kada te je u startu odj*bala da nakon toga jedino nju komentiraš i poklapaš negativnim komentarima ?
Toliko ideš daleko da je tjeraš sa ovoga foruma tvrdeći da smeta ?
Prodaješ finoću i nevinost u PP da kao ništa ne znaš i kako si fin a u javnom komentaru tvrdiš da si kao i svi ovdje bludnik i grešnik i da tražiš ništa dobro ovdje.

Ti si jedno obično jeftino folirantsko smeće sj*banog ega kojeg treba poslati doma pa da svojoj ženi kaže kako smeta i kako treba da ide na drugo mjesto, ako imaš muda uopće za takvo nešto papučaru jedan.

U svemu ovome utješi se malo jer na ovom Zadarskom dijelu foruma ima još nekoliko papaka koji su isti kao i ti tako da...nisi jedini ako će ti biti bar malo lakše.

Našla krpa zakrpu...
Zasto imam osjecaj da se iza nekih zenskih profila kriju trolovi odnosno likovi kao ti ovdje. Cudi me da za sva ova vrijedjanja ljudi nisi do sada dobio ban. Evo ja cu ovaj tvoj post prijaviti kao vrijedjanje. Nadam se da ce admin ovdje reagirati i poceti brisati tvoje komentare a ja te usput stavljam na block.
 
Curo dosla si na sajt koji nije nimalo moralan niti se bavi icim dobrim. Svi smo mi ovdje najobicniji bludnici/bludnice. Ovdje doci i glumiti finocu i tipa nisam takva djevojka je u najmanju ruku degutantno. Ovdje sada dramis sto ti se ljudi javljaju i zele te poseviti i smeta ti to?? Ti ovdje eto nevina i postena zalutala. Daj molim te nemoj glumatati finocu. Sve da i jesi fina i postena sama cinjenica da si ovdje to demantira. Ljuti se koliko hoces ali iskren sam.
svaka cast, svaka na mistu
sto si dosla tu onda??
 
Preporucam 2 cure top servis
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh