ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Neznan na koju on misli frizerku ali mislim da ima jedna plava frizerka na Viru
Sad na koju on misli i stonzna i njoj cekamo njegovu info
Da, ima plava mala frizerka Milfica na Viru, ali ne znam baš dali je kurva....Ja sam je jednom sreo na Petrolovoj pumpi u Kožinu, bili smo prijatelj i ja u njegovom Porscheu i bogami je zinula par sekundi i gledala u auto...uvijek je sređena i izgleda dobro za svoje godine...možda prije da traži nekog poduzetnika/pomorca da se skrasi nego da se jebe za pare ko što ovaj govori..
 
Da, ima plava mala frizerka Milfica na Viru, ali ne znam baš dali je kurva....Ja sam je jednom sreo na Petrolovoj pumpi u Kožinu, bili smo prijatelj i ja u njegovom Porscheu i bogami je zinula par sekundi i gledala u auto...uvijek je sređena i izgleda dobro za svoje godine...možda prije da traži nekog poduzetnika/pomorca da se skrasi nego da se jebe za pare ko što ovaj govori..
da jedna dobra milf plavusa malo je niža mislin da vizi neki crveni auto
Ali nezz na koju ivaj lik mislis sto je spomenija frizerka iz vira
 
Pozz cesto vidim jednu stariju plavu žensku na kalelargi u Gume na piću ili radi negdi u blizini
Pa moze li ko dati kakvu info vise ako zna
Tnx
 
Danas kad san vodija pasa cijepiti u veterinarsku unutra za pultom radi jedna niža lipa i simpa crna veterinarka duže crne kose i buje grudi ima
Jeli je kad ko vidio ili zna sto vise
 
Zamjetio si ti i vidio puno žena prijatelju moj po čitavom gradu, isto ko i svi mi ostali, samo što ti umjesto njih pitaš tu nas na forumu ko su i što su...
 
Pozdrav ekipa,
Evo ma na Pagu dva tri dana pa da vidim dali ima sta vamo..ima či netko kakav kontakt mozda ili neku preporuku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh