ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ljudi, evo novi sam ovdje i iskreno nisam mislio da cu ikad ovo napraviti ali kao Alan iz Dva i pol muskarca odlucio sam da jednostavno dosta mi je trazenja veza i tih pizdarija jednostavno hocu seks bez obaveza, ali uvijek me mučilo to oko prostitucije, a to su bolesti koliko su česte mislim znam koristiš kondom tokom seksa, ali što ako je oral bez kondoma. I još jedna stvar me uvijek zanimala, kako se te cure ponašaju kad dođeš kod njih mislim dali su dobro raspoložene ili je samo ajmo to odradit što prije. Evo toliko od mene, možda sam malo produžio ali iskreno me zanimaju te stvari kad sam se već odlučio za taj iskorak. hvala :)
Ako te brinu bolesti, trazi da ti i oral radi s kondomom pa bi time sanse da nesto poberes trebale biti svedene na minimum. A sto se raspoloženja tice, to ti sve ovisi od cure do cure, prosao sam dosta njih i mogu rec da je bilo svakakvih - od nadrkanih do onih koje su full vesele i trude se osigurat da kući ides pjevajuci i pozelis im se sto prije vratiti. Prosvrljaj malo kroz recenzije i nađi neku koja ti se sviđa i koju hvale, time su vece sanse da ces se dobro provest nego ako ides na blef.
 
Ako te brinu bolesti, trazi da ti i oral radi s kondomom pa bi time sanse da nesto poberes trebale biti svedene na minimum. A sto se raspoloženja tice, to ti sve ovisi od cure do cure, prosao sam dosta njih i mogu rec da je bilo svakakvih - od nadrkanih do onih koje su full vesele i trude se osigurat da kući ides pjevajuci i pozelis im se sto prije vratiti. Prosvrljaj malo kroz recenzije i nađi neku koja ti se sviđa i koju hvale, time su vece sanse da ces se dobro provest nego ako ides na blef.
Znan da je tlaka i vrimena.Al neces se kod ni jedne bolje provesti kaj kod cure ,a i sigurije.Savjet neku rastavljenu naci koja trazi ,sto i ti
 
Ako te brinu bolesti, trazi da ti i oral radi s kondomom pa bi time sanse da nesto poberes trebale biti svedene na minimum. A sto se raspoloženja tice, to ti sve ovisi od cure do cure, prosao sam dosta njih i mogu rec da je bilo svakakvih - od nadrkanih do onih koje su full vesele i trude se osigurat da kući ides pjevajuci i pozelis im se sto prije vratiti. Prosvrljaj malo kroz recenzije i nađi neku koja ti se sviđa i koju hvale, time su vece sanse da ces se dobro provest nego ako ides na blef.
Hvala ti puno na info, e da zab sam pitati kako je to u sezoni pretpostavljam da je puno veca ponuda?
 
Dali ko zna koju više info za milf na of zanasecrets
(Osim da se zove Žana)
Jel moguc susret s njom ili dogovor kakvi

I ona baba od 65 god sto u 5 nebodera nudi masažu ima li kakvih informacija više(“kao da se zove Jasminka” i nudi samo masažu sa happy andom
Jel ko pokuša što više jer nije joj mala cijena 60€/pola sata masaže
 
evo ljudi bio sam kod Ayle. Bila je proslo lito kod nas. Cura je dosta niska oko 160. Druzenje je bilo top, prica dobro engleski. Posveti se ful, ljubi. Sve odradi kako ti oces, sve preporuke. U zadru je do nedilje


 
Zadrani... svaka čast vratila vam se


čime ste vi to zasluzili ....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh